Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire szalad ma el velem a ló?

Mennyire szalad ma el velem a ló?

Figyelt kérdés

Előre szólok nem egy fogyókúrás nap ez nálam, de néha tartok egy kis bűnözést(kb hetente egyszer). Próbálok benne maradni az 1500 2000 kcal-ben. Annak ellenére hogy ma töménytelen szénhidrátot bevittem.


reggeli:

2 db vajas zsemle + 1 szelet sonkás szalámi


délben:

krumpli leves (1 kisebb adag)

Grízes tészta + kiskanál lekvár. (1kisebb adag)


Délután:

1 fehér kenyér csücsök + paradicsom

2szelet fehérkenyér + megvajazva + 3 kis szelet füstölt kolbász + kovászos uborka.


Mai mozgásom:

Reggeli után:

Aerobic óra kb 1,5 órán át edzettünk.


És mielőtt rosszindulatúak írnának, nem nem bántam meg, jólesett ez a sok finomság ma, csak tisztában szeretnék lenni az értékekkel.



2012. ápr. 27. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem is nevezném étrendnek! Ez egy rakás szemét! Mit eszel, amikor nem bűnözöl? Mert ezzel az egy nappal amúgy egy heti munkádat simán kidobod az ablakon. Bár nem tudom mi a célod. Az év malacának lenni vagy te akarod megnyerni a "ki ér előbb a túlvilágra" versenyt?! Ezt is nevezhetjük sportnak, mert sietni kell, ha első akarsz lenni!
2012. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Utolsó mielőtt magadra vennéd ez nem személyesen neked szólt, hanem azoknak az embereknek akik tudnak is segíteni. Szóval neked piros X.


elsőnek írom:

amúgy TK kenyeret szoktam enni. Napi max 4 szeletet. No vaj. No cukor no fehér kenyér.

ez mellett sok fehérjét, párolt zöldséget, gyümölcsöt is.

délután már inkább csak fehérjét eszek (túrót ilyesmit).

Nehéz zsíros kajákat azokat meg sem szoktam közelíteni. Ebédre általában spenót vagy hal. Így szokott kinézni egy átlag napom.


heti 5*60 perc futás és 2*60 perc aerobic mellett.


Az ebédemet kitudtam számolni a többivel vagyok gondban.

2012. ápr. 27. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod kihagyni a bűnözést, egy jó tanács, amit tarts be, ha el akarsz érni valamit. Nincs bűnöző nap, csak bűnöző étek. Nem az egész napot kell végigcsalni, hanem csak az egyik étkezést a nap folyamán! És ezt is egy héten max 2 szer... Sokan ott rontják el, hogy félreértelmezik a csalást. :D
2012. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. És milyen igaz..... :/ ezentúl akkor így fogom megoldani ha feltétlen muszáj.
2012. ápr. 27. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!