Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elszaladt velem a ló nagyon...

Elszaladt velem a ló nagyon nagyon elrontottam? Nagyon sok volt?

Figyelt kérdés

reggeli: 6evőkanál natur zab+140 grammos danone natur joghurt+3 kiskanál darált mák(natur) 15szem dió, 50 gramm őrölt mandula-ezek összekerve+1 narancs

tízórao 250gramm félzsíros túró 1 alma

ebéd 2 főtt répa, pár rózsa főtt karfiol, 1 kicsi zeller és főtt husok-1-1 pulyka éa kacsanyak, szány, combokról a hús-húslevesből amiket belefőzött anya

vacsora 15 szem aszalt mazsola és 10 szem aszalt szilva 2 narancs 1 alma 200gramm félzsíros túró

165 cm 45kilo


2012. ápr. 6. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

tudod nekem ilyenkor van egy olyan érzésem h 165 cm magasan és 45 kilosan te most kiírsz ide vmit alá a kis testsúlyodat és várod a megerősítést h ugyanmár minek fogyózol 45 kilo az jó.

namármost és nem ezt mondom.

te teljesen hülye vagy? miért akarod csontsoványra lefogyasztani magad?

2012. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, ettől nem fog lefogyni. Mondjuk okosabb sem lesz...

Annyi magot összeevett, hogy szerintem több volt a kalória, mint amennyit én ettem, pedig én nem fogyózom. :)

Mondjuk az vicces, hogy szerinte a nyakon meg a szárnyon hús van. :) A nyakon semmi nincs, a szárnyon meg max. bőr.

2012. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem a 45 kiló elég kevés, legalább 50 kilónak kéne lenned (ez nem parancs volt).
2012. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyo-mo-rék
2012. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem volt sok.Kb. olyan súlytartós étrend :)
2012. ápr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem szaladt el veled a ló, de nagyon nagyon elrontottad, mivel elkezdtél fogyózni amikor híznod kéne. Nem volt nagyon sok.


Hány éves vagy? Minek fogyózol? Miért ilyen hülye a fiataloknak a nagy része (12-16 éves korosztály)?

2012. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok

akik normálisan válaszoltak azoknak köszönöm

akik meg ilyen b.nkók hát sajnálom őket

nem tudom megitélni, mert nem értek hozzá hogy ez sok e vagy kevés, azért kérdeztem...

2012. ápr. 8. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
nézd ha szépen mondjuk lehet h nem fogod fel. a lényeg. ez kevés. fejlődésben vagy. ha most nem táplálkozol rendesen akkor nagyon komoly problémák is lehetnek: (gondolom lány vagy szóval) menstruációs zavarok, meddőség, mindenféle hormonzavar, hiánybetegségek. szerinted megéri? a te magasságodhoz 55-60kg az ideális. persze függ az alkati adottságtól is, de 45kg borzalmasan kevés.
2012. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!