Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rosszkor jött a húsvét,...

Nagyon rosszkor jött a húsvét, eléggé elszaladt velem a ló. Most kezdhetek mindent előről?

Figyelt kérdés

1200 kalóriás étrenden vagyok, napi 5x-i étkezés, kis adagok, egészséges ételek, kemény sport. Így fogytam le 3 kg-t 3 hét alatt. Már pont kedztem belelendülni a diétába, sportolni eddig is imádtam, kb 5 kg felesleg van rajtam az álomalakig. Ma viszont 4000 kalóriát betoltam, és mozogni sincs lehetőségem, rokonoknál vagyok, akik kb. pszichológushoz küldenének ha meglátnák hogy bűntudatom van a kaja miatt.

Mennyi idő alatt tudom ezt ledolgozni?:S minden meglátszik rajtam. 63-4kg/179cm


2012. ápr. 8. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

óhhhhhhhh nyugi semmi baj nem fog semmi meglátszódni hidd el

én is fogyóztam most súlyt tartok de ha leírom én miket és mennyit ettem szerintem te meg fogsz nyugdoni

csak ma (én se mozgok ma rokonoknál vagyok itt ülünk egész nap és beszélgetünk:9)

reggeli még itthon 120gramm túró, 125g joghurt 1-1 narancs alma

tízórai figyelj!! fél kilo!!!! csülök (zsíros volt)

ebéd 1.5 tányér rizs 1 nagy csirkemell

uzsi 175g joghurt, 1-1 alma, narancs

vacsi: negyed kilo!! csülök fél üveg ecetes torma!!

ez is kb 4000kcal de ne is foglalkozz vele lényeg hogy jól esett és eszel

am így súly szám alapján nem tűnsz kövérnek

Boldog húsvétot, majd le fog menni a hasad hidd el, ha meg soknak érzed na majd keddtől fél órával többet futsz

wnnniy:)

2012. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!