Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összetételében mit kéne...

Összetételében mit kéne változtatni a diétámon?

Figyelt kérdés

Tényleg összetételére, minőségére gondolok, mert még az adagokat nem számoltam ki grammra, de el kéne mennem bevásárolni az ételeimet, és hogy tudjam, mit kell venni, összeállítottam egy étrendet mennyiségek nélkül.

Valamit meg kellene változtatni benne? Ha igen, mit? Légyszi, segítsetek, hogy ne vásároljak be olyanokat, amik nem is kellenek, olyan meg nehogy kimaradjon, ami kell...


Reggeli: zabkása vagy protein itallal vagy tojásfehérjével


Tízórai: túró vagy tojásfehérje, puffasztott búza, dió


Ebéd: csirkemell zöldséggel vagy zöldséggel és barna rizzsel


Uzsonna: tojásfehérje sonkával, zöldséggel vagy puffasztott rizs sonkával, zöldségekkel


Vacsora: protein ital


2012. ápr. 27. 15:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mivel testépítő vagyok, és 85 kg,250 gramm sovány túró+ whey protein vízzel összeturmixolva. Ha fogyás a célod akkor így saccra elég neked 100 g.
2012. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!