Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyiket ajánljátok, elliptiku...

Melyiket ajánljátok, elliptikus tréner, vagy evezőpad? Melyik mozgat intenzíven?

Figyelt kérdés

Betegségből kifolyolag 130 kg.- ra felhíztam, most jöttem rendbe. Már lehet mozogni, diétázni tornázni. Mivel sokat szeretnék leadni melyik gépet javasoljátok??

Tescoban kapható elliptikus tréner, vagy evezőpad??????? melyiket vegyem meg???Az aggodalmam tárgya az , hogy 100 kg, ig írják az összes gépet.. összetörik alattam????

Tapasztalatok??? Anyagilag drágábbat nem engedhetek meg sajnos.

Fogyáshoz is adhattok tippet.

ezek mellett intenzív diétába kezdek és napi 2 óra szobabiciklizést csinálok..valamint heti 2 szer fogok görkorizni egy órát.


2012. ápr. 20. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az elliptikusra esküszöm, ráadásul neked ekkora túlsúllyal kímélni kell az ízületeket, az ellipszis tréner pedig pont ezért kíváló.

Nekem 180kg max. terhelésű elliptikus gépem van, azt hiszem 40-45 körül vettem két éve, szóval elég esélyes, hogy te is találsz ekkorát.


A napi 2 óra szobabiciklizést nem ajánlom, az első pár nap után már a francba kívánod majd az egészet, meg ekkora túlsúllyal ilyen sok mozgást egyszerre és felvezetés nélkül nem ajánlok. Kezd napi 40-45 perc szobabiciklivel, hidd el, az se lesz könnyű és hatásos is lesz.

2012. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A biciglizést egy éve csinálom minden nap.. ennek köszönhető, hogy a betegség miatt nem dagadtam 200 kg. ra . A görkorit, is csinálom -tam ahogy az idő engedte.

Az a baj, hogy nekem kis pénzem van.. 20-25 körül.. és sajnos annyiért nem találok olyat amit írsz, hogy 180 kg ig terhelhető. HOl vetted amúgy?

2012. ápr. 20. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a vaterán vettem tök jó állapotú elliptikust ami 150 kg-ig bírja. Nézelődj sztem te is ilyen helyeken is. Lehet hogy nem vadcsiúj, de nagyon jókat ki lehet fogni, és nem milliókért.
2012. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!