Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan tudtok lihegés...

Ti hogyan tudtok lihegés nélkül futni?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom hogy az egyhangú kocogás, pulzusszám emelkedés nélkül, lihegés nélkül. Ez a jó kalória égető mozgás.


Nekem sosem sikerül pulzusszám emelkedés nélkül futnom, pedig lassan kocogok, mégis 1 perc után már levegő után kapkodok. Nem vagyok túlsúlyos, csak nemrég kezdtem a futást.


1 percenként meg kell állnom 1-2 perc sétára hogy visszaálljon a levegővételem és ne fulladjak ki. Ma 60 percet futottam így, hogy felváltva futottam-sétáltam.


40 perc eltelte után éreztem hogy na letudok futni 1-2 percet erőfeszítés nélkül, de eddig az volt a maximális összefüggő futás amit séta nélkül kibírtam.


23/l



2012. ápr. 20. 10:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

És ami még fontos, edzés után ne felejtsd el lenyújtani az izmokat, inakat, ez fontos!


Kisebb lesz az izomláz, és rugalmasabbak maradnak az izmok / inak.

2012. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!