Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz, alakformáláshoz ez...

Fogyáshoz, alakformáláshoz ez az étrend+ edzés?

Figyelt kérdés

Kis súlyfelesleg van rajtam,ezért gondolom lassabban indul meg. 3-4 kilót szeretnék fogyni 3 hét alatt,bár inkább a centik számítanak has-derék tájékon.


Hétfő: reggel 1 óra súlyzós edzés, délután fél óra kocogás

Reggelire 1 pohár fehérjeturmix, a reggeli edzés után is egy,valamint rá egy órára hús+rizs ,a további napszakban csak hús+ zöldségköret


Kedd: 1 óra súlyzós edzés este,edzés után már csak fehérjeturmix


Szerda: ugyanaz,mint a hétfő,reggel súlyzó,este fél óra kocogás


Csütörtök: 1 óra súlyzós edzés este,este szintén csak fehérjeturmix


Szombat: reggel 1 óra súlyzózás,előtte utána fehérjeturmix,aztán edzés után egy órával rizs+hús,többi szintén zöldségköret+hús


Kedd,csütörtök,péntek,vasárnap,amikor nem edzem reggel,akkor reggeli 3 tojásból rántotta+ 70 gramm tönkölybúzás kenyérszelet vagy teljes kiőrlésű magos zsemle


És csak 2 hetente tudom bevállalni a hétfő-szerdát,az időbeosztás miatt,ha délelőttös vagyok a munkába,akkor nem tudok reggel,csak este,ez ugye nem hátráltat,hogy egyszer többet,egyszer kevesebbet edzem?


2012. ápr. 15. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egészséges így. Kevés a szénhidrát, gyümölcs, zöldség.

Inkább a fehérjeturmix mellé egyél egy ch csökkentett (1-2 szelet kenyeret felvágottal -akár főtt tojással-, paradicsommal, uborkával vagy paprikával, és most már lehet retket is kapni.


150gr szénhidrátot vagy picit alatta ossz el napi 4-5 evésre, így a vércukrod sem fog leesni és nem tör rád rosszullét és farkaséhség. A szénhidrát fontos a szervezet számára (és itt a vércukorszintet nem hirtelen növelő ch-król beszélek).

2012. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 igen nemm válasza:
az a fél óra kocogás legyen inkább min. 40 perces valamilyen aerob mozgás. A szénhidrát pedig valóban kevésnek hangzik. 3-4g / tskg -tól nem kell félni, sőt kötelező.
2012. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!