Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig jó volt a napom?

Eddig jó volt a napom?

Figyelt kérdés
Reggelire ettem 35g teljes kiőrlésű kenyeret 25g kecskesajttal és 100g paradicsommal.Tízóraira ettem 2db(400g)almát. Ebédre ettem 100g csirkemellet, 80g zsírszegény túrót, 50g rizst és 100g uborkát. Megyek edzeni, aztán uzsonnára eszek 6 tojásfehérjét meg 2 kivit, vacsorára pedig 100g csirkemellet valamilyen zöldséggel.
2012. ápr. 11. 14:26
 1/3 anonim válasza:
Szerintem jó volt,de délelőtt a fehérjét hanyagold.Inkább szén-hidrátot egyél és estére hagyd a fehérjét! A zöldség-gyümölcs arányod is jó,de a főétkezések felét (pl.este) nyers vagy párolt zöldség tegye ki.És a boltokban lehet kapni bio zöldség és gyümölcs levet,ha gondolod,igyál olyat,az is nagyon jó :) ha van még kérdésed,szívesen válaszolok :)
2012. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amúgy meg nekem pont az volt a bajom ma, hogy délelőtt kevés fehérjét vittem be. Meg hát zabpelyhet szoktam reggelizni, de most csak teljes kiőrlésű kenyér volt itthon.
2012. ápr. 11. 18:03
 3/3 anonim válasza:
Akkor ha lehet egyél halat,az jobb :)
2012. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!