Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen eddig az mai napom...

Milyen eddig az mai napom fogyi szempontjából? Sajnos elég sokmindent összeeszek.

Figyelt kérdés

reggeli 7:30körül:40g rozskenyér,3g light vaj,10g diabetikus lekvár(12kcal)/nem volt itthon csmellsonka)


tízórai 10kor: 20g zab,zabkásának,vízzel fahéjjal. 60ml 1,5%tej kávénak


tízórai 2. felvonás(12:00 körül): 250g dinnye,15g rozskenyér,20g cottage cheese.


ebéd:(brokkolikrémleves):225g brokkoli,15g lilahagyma,100g natúr joghurt,fűszerek +15 kcal.

106g csirkemell,3g pizzaszószal ízesítve,50g zöldborsó,75g répa + családi ebédből egy falat(sajtos-sonkás csirkemell,brokkolival kb 60kcal).


Uzsi:17g cottage,1 szem szőlő 9g, diat gyömölcsös-gabonás joghurt 250g (143kcal).


Eddig ez volt ma. 8 körül pedig a maradék brokkolikrémleves lesz meg kb 120g csirkemell,25g borsó, meg 50g túró ha maradt még.


170/65 L


2011. aug. 9. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nem tűnik olyan nagyon soknak, tény h sokszor ettél, de nem olyan sokat.
2011. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem nem rossz.

de nem kell sokat fogynod, azt remélem, tudod? max 3-4 kilót!

és egy kérdés, nem unalmas így a kalóriákat számolgatni? ha most kezdted az még oké, de hosszú távon nem lehet valami felemelő érzés...

2011. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már 5 hónapja számolom, írom a kalóriákat és a mennyiségeket,nem unom,mert elég hamar meg van és így biztonságban érzem magam. Csak az zavar hogy olyan sok mindent összeeszek,igaz kis mennyiségben.


Sokat már nem akarok fogyni,szeretnék ötössel kezdődni,59kg lenne a cél. De majd a tükör eldönti,most még nem igazán tetszik amit látok. Bár már fényévekkel jobb mint 5 hónappal ezelőtt...86kg.. :S

2011. aug. 9. 20:30
 4/5 A kérdező kommentje:
A vacsi az nem úgy jött össze ahogy gondoltam,mert nem kívántam a főtt ételt. Ez lett a vége,satáta:90tonhalkonzerv(sósleves) 74g paradicsom,21g almapaprika,12g póréhagyma.
2011. aug. 9. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem nem baj, ha sokszor eszel, mert jók a kajáid, sokkal egészségesebb, mintha háromszorra ennéd meg ugyanezt.
2011. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!