Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma van első gyümi napom,...

Ma van első gyümi napom, eddig egész jól bírom. Még csak 1 almát ettem ma. Ti hogy bírjátok vagy bírtátok ki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kellene ilyen keveset enned,még ezen a napon!nyugodtan ehetsz többet és többféle gyümölcsöt is!az se jó,ha túl keveset eszel,mert akkor éhezel és az nem szerencsés!1-105kg gyümölcsöt ehetnél meg a mai napon összesen,hol van ez még attól????????
2009. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi,1-1.5 kg gyümölcsöt akartam irni!
2009. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ihatsz még ezen a napon 100%-os gyümölcslevet és paradicsomlét is. Nagyon jól telít, egyáltalán nem leszel tőle éhes. Az adagot pedig nyugodtan emelheted kicsit, mert hát ha jól belegondolsz, elég sok gyüminap előtt állsz még, és így nem fogod sokáig kibírni!

Nekem egyébként ez a nap volt a legkegyetlenebb, főleg már a vége felé.

2009. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát ez bizony nem mindenkinek egyszerű. Akinek a gyomra még idegenkedik a csak gyümölcstől, ebédre lereszelhet egy fél zellert és 2 almát, pici citromlével, sóval és borssal salátaként eheti. Érdemesebb az elején banánt is enni, aszalt szilvát vagy aszalt barackot, hogy a többi gyümölcs savasságát elvegyék.
2009. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!