Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2. napom a káposztalevessel,...

2. napom a káposztalevessel, eddig még megbírom enni, persze folyton korog a hasam. Aki csinálta már a 6. nap végére mennyit fogyott? Mozogtál hozzá? Ettél mellé mást is?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Csináltam egy hétig. Fogytam is 4kg, de amit rendesen ettem és a megszokottnál kevesebbet visszajött 5kg. Igen mozogtam is. De mégis visszajött. Nem épp ez a legjobb fogyókúra módszer. Most nem tehetem meg, mert van egy kis pocaklakom. Így is azért mozgok rendszeresen, de már nem megerőltető mozgást végzek. Eljárok kismama tornára. Javaslom, hogy keress másik módszert és mozogj is.Sok sikert kívánok.
2009. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem mozogtam mellé, egy hét után 4 kg- fogytam, de ez vissza is jott,amint nem figyeltem magamra...
2009. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!