Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összeér a combom, mit lehet...

Összeér a combom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy kis felesleg a lábamon,de a nagy része izom. A combjaim összeérnek ami nem azért zavar leginkább, mert nem túl szép, hanem azért mert amikor elmegyek futni, akkor kidörzsölödik és az fáj, ami miatt nem kellemes a futás utána sétálni is szar érzés. Hogy lehetne a combom szűkiteni? Esetleg van valami kiegészitő ruha ami jó lenne futáshoz?
2012. ápr. 9. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Dezodorozd be a lábad közt
2012. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Egy feszes naci, ami jobban összetarja a combot, az jó lehet a futónaci alá. Egy szűk leggings pl jó lehet.
2012. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek összeérnek a combjai nem feltétlenül kövér!!! Mindenkinek más a csontozata, akinek nem széles a medencéje, annak a combjai is összeérnek....
2012. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :)

Igen lehet igazad van és kövér vagyok :( De az boldogit , hogy még igyis erősebb és gyorsabb vagyok az átlagnál :)

2012. ápr. 9. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Gézzel tekerd körbe őket
2012. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

( De az boldogit , hogy még igyis erősebb és gyorsabb vagyok az átlagnál :)


Te biztos fiú vagy. De a kövér férfi sem szebb, mint a kövér nő. És legalább annyira egészségtelen is. És semmiképp se hagyd abba a sportot, csak mert dörzsöl. Akkor ússzál, fekvőtámaszozzál.

2012. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A géz jó ötletnek tűnnik csak nem tudom mennyire lesz tőle vastagabb a lábam, és hogy mennyi idő alatt kopik el. Minden nap van egy óra kardiom amiben van felsőtest erősités meg ilyesmik. Külön a futás az csak szórakozás, kitartás növelés.
2012. ápr. 9. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!