Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Összeér a combom ha szoknyába...

Összeér a combom ha szoknyába vagyok és ilyen melegben nem szeretnék harisnyába lenni de mivel össze ér a combom kipattog a combom. Hogy elözhetném ezt meg? Vagy ha kipattogott mivel kezeljem? Köszii =)

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 13:53
 1/5 anonim válasza:
100%
Én be szoktam púderezni,sima egyszerű púderrel,és nem dörzsölődik ki:D
2009. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hintőporral
2009. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hopsz,látom,megelőztek:))
2009. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem jött be a hintőpor, mert egy idő után az izzadság feláztatta és még rosszabb lett - karcolta a bőrömet a darabossá összeállt por.

Én vettem sima vékony krepp (tehát nem üvegszálasat, lycra nélkül) harisnyát, levágtam úgy térd magasságban (mert feltekeredik) és amolyan rövid gatyaként vettem fel szoknya alá.

Ha kimarta az izzadság, akkor nem volt más gyógymódom, csak a nadrág addig, míg be nem gyógyult.

2009. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
kenj-fújj oda is izzadságátlót, amit a hónaljadra is használsz - így nem fog izzadni,tehát kidörzsölődni se. Nekem ez jött be.
2009. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!