Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Összeér a combom. Mit csináljak?

Összeér a combom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretnék felvenni egy szoknyát,de összeér a combom,és mindig kidörzsöl. Főleg ebben a melegben izzad is a lábam. Cicanadrágot szoktam felvenni,de ehhez a szoknyához az nem jó.
2009. jún. 13. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is összeér és dörzsölődik, én kövér vagyok, azért.

Gondolom rajtad is van felesleg, ha neked is ez a gondod.

Hintőpor, de azt sűrűn kell, vagy izzadásgátlóval kend be, az tartósabb.

Mást nem nagyon tudsz tenni.

2009. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
tekerd be a lábad azzal a tapadós átlátszó fóliával. :] nem kell mozognod sem és mennek le a cm.erek a lábodból :] nekem használ
2009. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
xD Már próbáltam,volt,hogy az egész testem betekertem. :D És semmi. :( Nemsokára megyek el,szoknyába,ha bekenem izzadásgálóval,akkor nem dörzsöli ki a lábam? Csak mert nem szeretnék egész nap szenvedni,hogy lépni is alig birok,annyira fáj.
2009. jún. 13. 10:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

vágj le 1 harisnyát vagy 1 cicagyatyót teljesen rövidre, úgy hogy ne látszódjon ki a szoknyából...

Egy kicsit hülyén hangzik, de 1 próbát megér.


Az izzadásgátlótól még ugyanúgy összeér, szal sztem attól még fog fájni:S

2009. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Azért az sem jó, ha nem ér össze.... Én így vagyok a combommal, és nem szeretem!
2009. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ki kell otthon próbálni, vagy rövidebb távon, hogy izzadásgátlóval milyen.

Ha nem válna be, akkor marad a rövid harisnya, vagy nadrág, az jó ötlet.

2009. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2009. jún. 13. 13:52
 8/15 anonim ***** válasza:

tekerd be a lábad azzal a tapadós átlátszó fóliával. :] nem kell mozognod sem és mennek le a cm.erek a lábodból :] nekem használ

Aki ezt írta! Légyszi... Mióta csinálod így? Látszik is, hogy használ? : ) Én akármit csinálok, diétázok, edzek... nem tudok combból fogyni :S


Nani

2009. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
az izzadságátló nekem bejött. Igaz a combom továbbra is összeér, viszont nem izzad igy nem fáj.
2009. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A rövidnadrágos vagy harisnyás verzió a nyerő,mert attól még fájni fog ,hogy nem izzad. A celofánba betekered dolog meg baromság. Áruld már el kedves válaszoló,hogy hány ezer kilótól szabadultál meg így? A celofánba tekeréssel kizárólag, KIZÁRÓLAG vizet vesztesz, semmi köze nincs a zsírsejtekhez. És ne gyere a baromsággal,hogy ,mert a hőtől leolvadnak,mert nem nem olvadnak le, nem úgy vannak elkészítve.
2009. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!