Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek olyan fogyókúrás...

Van valakinek olyan fogyókúrás módszere, amitől viszonylag hamar le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

16 éves, 54 kiló és 168 cm magas vagyok. Nos, olyan fogyókúrás tippekre/módszerekre lennék kíváncsi, amitől biztos hogy le lehet fogyni. Sokat kipróbáltam már, de mindtől csak 3-4 kilót fogytam és így itt megálltam, tovább nem akart menni, és persze utána vissza is híztam 54-re.

Napi rendszerességgel futok és zumbázok, felüléseket is néha csinálok, ezen kívül mást is kellene? Ugrókötelezni, guggolni? Van valami speciális torna a fogyásra, vagy jó rá simán az, amit én is csinálok?

Nagyon sürgős lenne, mert már teljesen kikészülök magamtól, aki tud segíteni, az kérem szépen írjon! :)


2012. ápr. 1. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

1. A 168 cm-hez a z 54 kg 16 évesen több, mint tökéletes, kimondottan vékony.

2. Ha lenne ilyen módszer, nem lennének kövér emberek.

2012. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha csontkollekcio akarsz lenni, akkor hajra
2012. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

164 cm 54 kg vagyok. mindenki csesztet hogy egyek rendesen.

ha tudnék ilyen tuti tippet akkor se mondanám el... -.-

ha nem tettszik magadon valami sportolj. de ne fogyozz

2012. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a probléma csak az, hogy nekem tényleg le kéne fogynom, mert folyamatosan ez miatt szólogatnak be nekem itthon, hogy milyen kis "combos" stb. vagyok. és ez baromira nem tetszik. :) mondjuk ezt általában az alkoholista apám mondja, de ez nem is fontos, ideje tényleg az alakommal foglalkozni, szóval bárkinek bármi ötlete?
2012. ápr. 1. 18:21
 5/7 anonim válasza:

ennyi.... a válaszodból is látszik hogy csak roppantmód unatkozol!

tuti megoldás:

üjjé le tanulni!!!

2012. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerinted én ideülnék ezzel, ha annyira unatkoznék? Bármilyen furcsa ez, nekem nagyon fontos, mert nem te hallgatod itthon a beszólásokat, meg nem te vagy kövér, úgyhogy nem tudod ez milyen.:) Segítséget kértem, úgyhogy kérlek szépen ne írj ide, csak ha tudsz valami megoldást erre.:)
2012. ápr. 1. 18:43
 7/7 anonim válasza:

alacsonyabb vagyok nálad. ugyan annyi kiloval.

és én valahogy nem érzem magam kövérnek! boccs

de sztem ne irj várj itt értelmes válaszra.

mert akinek van egy csöpp esze nem fog neked fogyokurás tanácsot adni.

2012. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!