Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy csináljam?

Szerintetek hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Nagyon elszaladt velem a ló :S 57kg és 160cm vagyok....


Minden nap megyek 2 órát biciklizni, félórát felülésezek


Milyen ételek kerüljek a legjobban ? Édességet egyáltalán ne egyek ?


2012. márc. 31. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyél mindent amit eddig csak a mennyiséget csökkentsd. És egyél minél több zöldséget (más köretet helyettesíthetsz vele pl krumplit, rizst), gyümölcsöt (ha édességhiányod lenne), igyál sok vizet! És mozogj sokat! De azért maradj az ésszerűség határain belül azaz nem koplalj, ne kínozd magad!

Sok sikert!

2012. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szinte minden maradhat, mértékkel! Meg egy kis átcsoportosítás kell és minden rendben lesz.

Reggeli: mehet a szénhidrát pl. zabpehely, tk. kenyér felvágottal, zöldségekkel, magvas zsömléből szendvics.

Tízórai: gyümölcs, zöldség, puffasztott rizs, vagy búza, esetleg szendvics, 1-2 maroknyi diákcsemege stb.

Ebéd: mindig főtt ételt egyél! Levest ehetsz nyugodtan. Ha mondjuk tésztás étel van, picit több levest ehetsz, így nem fogsz annyi tésztát kívánni, ami jó, mert a tészta könnyen hízlalhat. A köret legjobb, ha saláta, zöldköret, főzelék, rizs. Köretek közül a tésztával kell nagyon vigyázni, de a krumplit is csak mértékkel fogyaszd, azt sem olajban sütve!

Uzsonna: elég csak könnyed kaja pl. natúr joghurt vagy kefir (tehetsz bele gyümölcsöt, ha akarsz), gyümölcs, zöldség stb.

Vacsora: ilyenkor érdemes a szénhidrátot kerülni, a legjobb választás a fehérje pl. tojás, túró, sonka, melléjük zöldség.

Ezenkívül igyál naponta 2-2,5l vizet. :)


Én ezt csinálom, ez nem diéta, nem fogyókúra. Ez hosszútávon tartható életmód. Hétfőn kezdtem, de már most érzem a jótékony hatását. Frissebb, fittebb, boldogabb, kiegyensúlyozottabb vagyok, mint korábban és szerintem centikben is kezdek alakulni, mert a legpasszosabb gatyám is kezd túl kényelmes lenni, hál'istennek. :)



+1 tanács: hetente 1-2 napot hagyj a szervezetednek regenerálódásra. Nem kell mindennap mozogni. Ez persze nem azt jelenti, hogy ilyenkor egyáltalán ne mozogj, de elég, ha elmész sétálni egy nagyot délután, vagy hasonló.

16/L

2012. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!