Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy csináljam?

Szerintetek hogy csináljam?

Figyelt kérdés
50 kiló vagyok és 12 éves...Szerintem kövérnek számítok , de mindenki azt mondja hogy csinos az alkatom..Bár nincs nagy pocakom de a combom kicsit hájas.Nem sokára jön a fürdőruha szezon és szeretnék kicsit fogyni.Hogy kezdjek hozzá anélékül , hogy rendesen étkezzek .Járok heti 3-szor másfél órás rocky edzésre.Értelmes válaszokat kérnék!!
2012. márc. 30. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Még fejlődésben van a szervezeted, így semmiképpen se fogyókúrázz mert azzal csak ártasz magadnak.


Csak az étkezéseden változtass egy kicsit. Ne egyél szemetet(gyorséttermi kaja, Chips és egyéb ropogtatni valók, energia italok, szénsavas üdítőitalok, csokik, ...)


Igyekezz változatosan enni, a zsíros és cukros ételeket fogyassz minél kevesebbet. Egyél több zöldséget és gyümölcsöt.


Már a változatosabb étrend is segíthet, anélkül, hogy fogyóznál.

2012. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mozgás mindenképp jót tesz.Mivel 12 éves vagy még csak,tartsd meg a jó szokásod,és soha nem hagyd el a rendszeres mozgást! Ki fogod nőni a pufiságodat!Nem tudom mennyi édességet eszel,de ha sokat akkor csökkentsd lényegesen az adagot,és helyette sok gyümölcsöt fogyassz!
2012. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!