Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy jó?

Szerintetek ez igy jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!elhatároztam hogy leadok 10 kilót.(67kg vagyok).Mivel vega vagyok ezért egy zöldség-gyümölcs diétát csinálok mellette minden nap egy óra edzés.szerintetek nyár végére sikerül az a -10kg? dieta: [link]


ja és nem szeretnék a melleim méretéböl veszíteni:S ez lehetséges? és hogy?vagy ha ezt csinálom nem fogok? köszönöm.:)


2012. márc. 30. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem néztem a linket. A fogyókúra során zsírt szeretnél leadni. A mell nagy része zsírszövet. Innen már ki tudod találni.


A zöldség-gyümölcs diéta hosszútávon biztosan nem egészséges. Fehérjére (legalább 55 grammra naponta) a fogyás alatt is szükséged van. Nagyon oda kell figyelni az étrendre, ha ezt kizárólag zöldségekből szeretnéd bevinni.

2012. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

le.

de ezzel olyan leszel,mint a telesz@rt búvárruha,már bocs és fehérje nélkül a jojó 100%os.

plusz nincsenek megadva kalóriaértékek sem.

mondjuk én alapból nem értem,hogy mi visz rá valakit a legfontosabb tápanyag elvetésére,de ha húst nem is tojást,túrót,fehérje turmixot minden nap kellene fogyasztanod.

2012. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

'telesz@rt búvárruha' na ezt hogy érted?:DD

amúgy fehérje turmixot iszok(csak elfelejtettem írni)..tudom hogy fontos a fehérje bevitel.

2012. márc. 30. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:

úgyértem,hogy-

bármilyen test a női test is az izmoktól feszes.

az izmok fent tartásáért az edzés mellett az optimális fehérje bevitel a felelős.

ebből épül fel.

ha te ezt kihagyod,akkor az fog leépülni elsőnek,tehát a diéta nem éri el a célját,mert csak izomtérfogat változás fog történni,nem testzsír csökkenés.

szóval a tested elveszíti a feszességét forma=izomzat,ezért liffegni fog rajtad a zsír ez a búvárruhás része.

és ugye a belső szerveket is izmok tartják,a szív is maga egy izomköteg,ezért nem lehet fehérje nélkül élni.

2012. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!