Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Cappuccinótól nem fogyok?!

A Cappuccinótól nem fogyok?!

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, 170 cm, 56.6 kiló, hasamról és combomról szeretném hogy lemenjen pár deka, 54.5re kb leszeretnék fogyni. Ez eddig ment is, általában hogyha 1 héten át kevesebbet ettem, és mozogtam, lement az az 1-2 kiló, nem koplaltam, olyan a szervezetem hogy ha kevesebbet eszek pár napig, akkor nagyon gyorsan tudok fogyni. Ittam napközbe 3az1bent, vagy energiaitalt, az sem befolyásolta. Viszont mostanában 1-2 hete újra keveset kezdtem el enni, elkezdtem inni a cappucinót, napi 1-2t megiszok, és egy dekát sem fogyok! Köze lehet hozzá? Olvastam valahol, hogy másnak is volt ilyen cappucinós gondja....



21L


2012. márc. 25. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
öregszel:D
2012. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D nemhiszem, mert ezelőtt 2-3 hónapja még ment a fogyás :) volt régebben is ilyen, hogy így megálltam a fogyásban, ezért gondolom h vmi élelmiszer v ital játszhat közbe.
2012. márc. 25. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
számold a kalóriákat, hiszen előfordulhat, hogy egy ilyen kapucsínóban megvan 200 kalória, ami nagyon durván befolyásolhatja a fogyásodat:D (tudod. ha fogyni akarsz egyél 1300-at, ha súlyt akarsz tartani 1500-at, ha hízni 1700-at...szóval érted, és ezt orvosilexikon mondta, nyilván személyenként eltérő az alap, de a különbség állandó)
2012. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azt vallom, csak az nem hízlal amit nem eszünk meg :D Sosem figyeltem az étkezésemre, sajnos időmből nem telik ki a rendszeres, egészséges étkezés, így többnyire mindig gyorsan bekapok valamit, előfordult olyan is h egész nap pl csak egy fornettit eszek meg, reggeltől estig egyetemen ülök, van h elfelejtem h nem is ettem. Tudom nem egészséges, de ilyen az életem. Ha meg itthon vagyok, és telezabálom magam akk sem vagyok soha több 60 kilónál, eddig az volt a max, de pár nap alatt mindig tudtam regenerálódni, 1.1-5 hét alatt simán letudtam akár 5 kilót is adni, viszont most plöttyedt a combom, vastag, és a hasam is fura, aránytalan lettem, ezért kéne vagy 2 kiló minusz. Lehet hogy kukoricapelyhet ettem mostanában napi szinten, az is befolyásolhatta, mert rengeteg szénhidrát van benne, egy zacskó kuki fedezi a napi szénhidrátszükséget... Leállok sztem a cappucinóval pár napra, és meglátjuk h alakul az alakom :D:)
2012. márc. 25. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!