Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres fogyok. Hogyan xsinalt...

Sikeres fogyok. Hogyan xsinaltatok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Lifetilt módszer:


lifetilt.blog.hu

2012. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Életmód váltással. Eredménye: -27kg
2012. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
shapeshifter.blog.hu
2012. márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bodybuilder. hu/ alapismeretek , vagy tesztoszteron.hu 2 leghitelesebb oldal testformálásról...
2012. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: Megkaptam a privátot, de valami miatt nem enged visszaírni. :S.

" A kérdésre írt válasz: Sikeres fogyok. Hogyan xsinaltatok?

"Életmód váltással. Eredménye: -27kg"

szia. gratulalok a fogyashoz :) en 30-40 kgtol szeretnek megszabadulni. hogyan csinaltad beszelnel rola bovebben? hany kilorol indultal? es a borod hogyan viselte a sulyvesztest? nem lotyog? elore is koszi a valaszodat."


zsizsan:

Köszönöm a gratulációt. :)

95 kg-ról indultam, 1,5 évvel ezelőtt. Úgy csináltam hogy elkezdtem tornázni, eleinte csak 15 perceket, és egyre csak növeltem az időt. (Ma már 1-1,5 órát szoktam heti 4-5 alkalommal.) Elhagytam az egészségtelen ételeket, cukros,lisztes, zsíros stb... Sok fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt eszem, és kevés szénhidrátot, naponta minimum 3 liter vizet iszom meg.

A bőröm egész jól viselte a súlyvesztés, igaz hogy nem volt tökéletes, de akkor sem lógott. Idővel az edzés hatására, szép feszes lett.

Egyszerű az egész, csak elkezdeni nehéz... Már kétszer neki álltam fogyózni, de nem volt erőm, és kitartásom. De harmadjára már nagyon elszánt voltam, és mindent megtettem hogy sikerüljön. No lám, 1,5 évvel később, mintha kicseréltek volna. Teljesen megváltoztam kivűl-belül. :)

2012. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!