Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 173 cm 83 kiló...

13 éves vagyok 173 cm 83 kiló fogyni szeretnék! (? )

Figyelt kérdés
Eljárok naponta biciklizni 2-2 és fél órát.Régebben úsztam ott felszedtem magamra egy kis izmot,de aztán amikor azt abba kellett hagynom újra meghíztam.Olvasgattam néhány kérdést természetesen,tehát azt tudom(meg gondolom amúgy is egyértelmű,hogy nem szabad) édességet,gyors éttermet,chipset stb... igénybe venni. Az orvosok akiknél voltam (súlykontroll,magasságmérés,vérnyomás stb..) azt mondták,hogy inkább erősebb csontú vagyok semmint kövér (igaz így is van 1-2 cm ami lötyög és amitől mindenképp megszeretnék szabadulni).Namármost akartam kondizni is de ahogy körbe olvastam sokan írták,hogy ennyi idősen hanyagolni kéne ezt a témát (ahogy a fogyókúrát is). Nos sajnálom hogy ilyen terjengősen fejtettem ki azt amit kérdeznék : étrendváltoztatással és biciklizéssel (ahogy már említettem 2-2és fél órácskát naponta) le tudnék e dobni 9-10 kg szeptemberig ? 13/f a válaszokat előre is köszönöm !
2012. márc. 23. 19:48
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ezzel arra gondotlak, hogy ne koplalj ész nélkül...
2012. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
13 évesen még szerencséd van, kicsit kevesebbet kell enni, és majd belenősz a bőrödbe.
2012. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!