Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kilót le tudnék így fogyni?...

5 kilót le tudnék így fogyni? Már csak ennyi hiányzik.

Figyelt kérdés

eddig 17 kg-t fogytam de az utolsó 5nél megállt.szerintetek így menne?:

REGGELI:

1.verzió:

barna zsemléből szendvics(2 csirkesonkba+sok zöldség,paradicsom,paprika,uborka,póréhagyma)

1 bögre tea édesítővel (2 bogyó)

2.verzió:

tea(éd.)+1-2 szelet telljes kiőrlésű csökkentett szénhidráttartalmú lisztből és édesítőből készült fonott kalács(össz.25 dkg liszt kell bele)

3.verzió:

5ek.cukormentes müzli 1 dl tejjel + tea

4.verzió:

zabkása édesítőszerrel és vízzel

TÍZÓRAI:

egy alma

EBÉD:

általában csirkemell vagy hal párolt zöldséggel,vagy káposztával esetleg spenót vagy tökfőzelékkel habarás nélkül joghurttal,vagy valami rakott zöldség(brokkoli,karfiol)

UZSONNA: egy bögre tea(éd.)

VACSORA: vagy egy alma vagy natúr joghurt esetleg túró.

de olyan is volt hogy az uzsonna teámat eltoltam vacsira egy almával.

És minden nap 1 órát futok.

Így lehetséges lenne?már csak az az 5 kg..valaki segítene?


2012. febr. 27. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egész jó, de vannak benne hibás pontok. Pl uzsira nem elég egy bögre tea, gyümölcsöt meg jobb délelőtt enni. Nézd meg a [link] oldalt, van sok jó tipp és étrend.
2012. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó kilók mennek le a legnehezebben, szerintem ne sürgesd, ne sanyargasd magad, ha egy órát futsz, azzal többszáz kalóriát amúgy is elégetsz, és amit beviszel sincs annyi, mint amennyi kéne. (persze nemtom hány kiló vagy és cm)

Szóval inkább hosszútávú, életmódváltoztató terveket szövögess, mint étrendet amíg le nem megy 5 kiló, mert gondolom hosszútávú eredményeket is akarsz. (És nem örökre ilyen mennyiségű kaján élni)

2012. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ebben telljesen igazad van.Egy hete már mindent eszem amit csak kívánok.(diétásan elkészítve)eddig nem híztam tőle egy dekát sem (és még 1 cmvel kevesebb is a combom:D)pedig 2 napot kihagytam a futásból.Szóval most "felfüggesztem" és majd ha már kiéltem magam,pár hét múlva megint visszafogom magam talán akkor könnyebben lemegy ez az 5 kg.Köszönöm a válaszod:)
2012. márc. 4. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!