Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg a futás a legjobb...

Tényleg a futás a legjobb testmozgás azoknak akik fogyni akarnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék szeptemberig kb. 10-20 kb leadni.Úgy gondoltam,h felhagyok a kenyérrel,cukorral illetve este 6 után nem eszem.Mellé pedig futni járnék.A kondibérletre most nincs pénzem,futni pedig szívesebben futok,minthogy idebent ugráljak.

Az lenne a fő kérdésem,h ha 10 perc futással(5x 1 héten) kezdem,és mondjuk 1 hét múlva mindig emelek 1 percet,az elég idő e ahhoz,h hozzászokjak a testmozgáshoz,mivel asztmás vagyok,és nem szeretnék lefulladni.

A másik kérdésem,h akik lefogytak ennyi kilót nekik nem ereszkedett meg a mellük?


Köszi a válaszokat. :)

20/L


2012. márc. 5. 18:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszi a 2 linket,az a baj,h nem tudok egyszerre több, mint 10-15 percet futni,mert asztmás vagyok,és eléggé,szóval vhogy hozzá kell szokatnom a tüdőm az edzéshez. :)
2012. márc. 6. 11:37
 12/17 anonim válasza:
Szerintem kezdetnek jó.Én is most keztem el futni,napi 20perc/2×10perc/.A mell sajna legalább is nállam megereszkedett/22 kg-től szabadultam meg/.Most vettem jó futócipőt ill sportmelltartót/20000ft-ba került a kettő/.
2012. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

utolsó,neked mekkora volt a melled?mert nekem ahhoz képest amennyi felesleg van rajtam,nem annyira nagy. :)

most 85kg vagyok,és 85c/90b melltartót hordok,attól függ,h milyen a szabása

2012. márc. 7. 19:24
 14/17 anonim ***** válasza:
Esetleg nyisd is meg a linket :D, mert amit linkeltem az pont hogy lassabb, fokozatosabb hozzászokatás mint a 10perc futás, de megadja az ütemet ahhoz hogy hogyan fejlődj fel 20percig.
2012. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
olvastam a linket :D és köszönöm mégegyszer :D
2012. márc. 8. 17:28
 16/17 anonim válasza:
Nem tudok erre válaszolni,mert kb.5 éve nyúlt meg.Akkor is nagyobb súlytól szabadultam meg.ha komolyan gondolod a futást,én a helyedbe vennék futócipőt,mert én is úgy keztem,hogy síma cipőbe futottam,2hétig úgy fájt a lábam ,szószerint a járás is fájt.a sportmelltartó se luxus,mert tartást ad a mellnek.remélem segítettem
2012. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi,segítettél,sokat is :) sportmelltartóm van,sportcipőre majd beruházok :) remélem a sportmelltartó segít ebben,h azért legyen a tartása a mellemek :)
2012. márc. 9. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!