Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a gombaleves Update 1, a...

Ha a gombaleves Update 1, a tejföl Update 1, akkor a tejfölös gombaleves miért Update 2?

Figyelt kérdés

Természetesen én tészta nélkül gondolom, semmilyen levesbe nem szeretem a tésztát.

Update kódok forrása: www.jegeskave.hu


NORBI SZKEPTIKUSOK KÍMÉLJENEK!!!



2012. márc. 4. 17:31
 1/7 anonim válasza:
Mert a kettő együtt már erősebb, mint az 1-es kategória.
2012. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az 1-es kódokat normál mennyiségben bármikor lehet enni. És akkor mi van ha én Gombalevest főzök, meg csirkemellet tejföllel (?) mert ugye mindegyik 1-es. Nonszensz :)
2012. márc. 4. 18:50
 3/7 *gin* ***** válasza:
100%

néha nem értem a kódolás, logikáját, de józan paraszti ésszel belegondolva:

-gomba: kiváló fehérjeforrás, és relatíve alacsony a kalóriatartalma, azaz nagy mennyiségben fogyasztva sem veszélyezteti a fogyásunkat: megérdemelten 1-es kategória.

-tejföl: még a 12%-osban is elég sok a zsír, amivel viszonylag könnyű túllépni a megengedett kalóriát. Pl. a korlátlan mennyiségre hivatkozva valaki megeszik egy nagy dobozzal, az kb 40 deka, máris bevitt 48g zsírt, ami amellett, hogy nem egészséges, még marha sok kalória is, tehát esélyes, hogy az illető ezzel a húzásával búcsút mondhat az aznapi deficitének (ami ugye a fogyás alapfeltétele).


tehát számomra inkább az a kérdés, hogy a tejföl miért tartozik egyáltalán 1-es kódba??


és egy megoldás: ha natúr joghurttal, vagy zsírszegény kefirrel készíted a levest, ízre szinte ugyanott vagy, a kalóriatartalma mégis sokkal kedvezőbb.

2012. márc. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen néhány kódot én sem értek.

Azt viszont egy videóban láttam, hogy Norbi szerint tök mindegy hogy a tej 2,8% vagy 1,5% hiszen 100%hoz kell viszonyitani, akkor egy 12%os tejfölt nemtudok hova tenni. Én hiszek a több száz lefogyott ember és Norbi tapasztalatára. -3kg/3hét nálam, egyenlőre sport nélkül. :)


A sűrített paradicsom nemtudod hányas? :)

2012. márc. 5. 21:37
 5/7 *gin* ***** válasza:
nem tudom :) sosem foglalkoztam komolyabban az update-tel csak elolvasás szintjén. viszont a paradicsomot én lazán eszem ha nincs benne hozzáadott cukor, szóval valszeg 1-es.
2012. márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
1-es kóda sűrített paradicsom. Mindig érdemes nézni az összetevőket, mert pl. a paradicsomos heringfilé is 1-es kód, de nagyon sokba tesznek cukrot a savanyúság ellensúlyozására. :(
2012. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lassan kezdem kitapasztalni a dolgokat magamtól is. És már nem annyira szigorúan mint eddig, de lekopogom mennek a kilók. -11kg.nál járok 3 hónap alatt, pont ilyen lassan de biztosan szeretném :)
2012. máj. 21. 23:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!