Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hónap végéig reális cél -4 kg?

A hónap végéig reális cél -4 kg?

Figyelt kérdés
13 hónapja fogyókúrázom. Eddig -26 kg-nál tartok. Járok kondizni minden másnap. De még van rajtam 5 kg felesleg, amiből legalább 4-et Április elejéig le szeretnék adni. De nagyon nehezen megy!! Februárban, CSAK 1 kg ment le. Pedig keményen edzek.:( Arra gondoltam hogy most már nem csak minden másnap, hanem minden nap tornázok. Úgy mint eddig, minden másnap eljárok kondizni, és a "szünetnapokon" pedig 30-40 percet futok! Így le mehet az a 4 kg 1 hónap alatt? Mondjuk még a 3-mal is megelégednék. DE 1-2-vel már nem :((
2012. márc. 2. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy kezd beállni az egészséges súlyod. Inkább csak folytasd ahogy eddig, és ne sanyargasd magad. :)

Hány centi és hány kg vagy?

2012. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
178cm /71,3 kg.(1 héttel ezelőtt álltam mérlegre) De még van rajtam felesleg, főleg a hasamon van még pár kg. Fiú vagyok.
2012. márc. 2. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor most már ne fogyni akarj, hanem erősődni. És ne ijedj meg, ha emiatt pár kiló visszajön izomban. Miért akarsz vékony modell alkat lenni fiú létedre? :D
2012. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha már lelassult, akkor lehet, hogy most kicsit türelmesnek kell lenned. Normális, hogy nem egyforma tempójú a fogyás, és amúgy is mindig az utolsó kilók a legnehezebbek.

Ne aggódj, le fog menni, de ne erőltesd ezt az áprilist!

2012. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.


Nem akarok olyan vékony lenni, csak még úgy érzem és látom hogy van még pár kg felesleg rajtam, és ettől szeretnék megszabadulni. + izmosodni is szeretnék. Az nem is lenne baj ha pár kg visszajönne IZOMBAN. Csak az a zsír tünjön el ami még van :)

2012. márc. 2. 13:17
 6/9 A kérdező kommentje:

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.


Eddig csak hallottam, de most már tapasztalom is hogy az utolsó kilók mennek le a legnehezebben. :/


Megpróbálok türelmes lenni, más választásom úgy sincs. :)


Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 2. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy tovább edzel, szépen le fog jönni a zsír, ha valóban felesleg, és nem csak te érzed úgy. De azt az egy hónapot nem erőltetném. :)
2012. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze!!!!és ügyes vagy:)KITARTÁS!!
2012. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó pár kilótól a legnehezebb megszabadulni,a lényeg,hoyg ne add fel.Itt van előtted 26 kiló bizonyiték,hogy jól csinálod.
2012. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!