Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reálisan milyen esélyeim...

Reálisan milyen esélyeim vannak Júniusig? (Lent) Kétségbeesett vagyok.

Figyelt kérdés

Júnuis végén tudnék menni szörf táborba,ahova a menők közül sokat ismerek és mind nagyon jó alkatúak,én egy zsírbomba vagyok :(


172cm/74.5kg 21L

Már egy kisebb ideje nagyjából diétázom.Utóbbi 4 napban visszavettem minden édeset és fehér kenyeret,krumplit.

Próbálok napi 1000-1400 kalória között enni,de kissé bonyolult pontosan kiszámolni.Este 4-5 órával lefekvés előtt semmit nem eszek.Napi 2-3 liter vizet iszok meg.

1 nap kivételével az összes napon tornázok aztán lazítás kép 20-60 percet úszkálok és szauna a végén 15percig.

+minden nap 30 percig masszírozom (géppel) a combomat.


Tudtok -e ajánlani RR vagy Bodyrockos KONKRÉT videót-ami hosszabb?


2012. márc. 2. 09:23
 1/7 A kérdező kommentje:

Legfőbb kérdés: Van -e valami tippetek,mit csináljak még?

Hány kilót adhatok le 3 hónap alatt?

2012. márc. 2. 09:24
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ess kétségbe. Ha ezt így tartod júniusig, bőven lefog menni 1-1 kiló hetente. Ennél többet ne akarj. Az edzést ne hagyd el, hogy ne legyél plöttyedt és amúgy szerintem nyugodtan egyél este is, nem ezen múelik. A lényeg, hogy ne éhezz, oszd el az étkezést napi 5-re, ne azért egyél, mert éhes vagy, hanem azért, mert itt az ideje. Persze csak mértékkel és tízóraira, uzsira, csak valami könnyűt, plö natúr joghurt (az ízesítettekben nagyon sok a cukor, szal azt inkább hanyagold) vagy gyümölcs, vagy zöldség valami mártogatóssal stb, stb...


Viszont! És ez nagyon fontos! Ne várj azonnal eredményt! Amikor én fogyóztam, és átálltam egy egészséges életmódra kb 4-5 hét után kezdtem el érezni a hatást. Iszonyatos kitartás kellett az elején, viszont utána már könnyebb volt és a kilók is könnyebben csúsztak. Én 19 kg-t adtam le kb fél év alatt.


Szóval kitartás és fel a fejjel... amúgy nem vagy olyan vészes szerintem a súly magasság alapján. :)

2012. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát 3 nap alatt fogytam két kilót,ezt nem tudom mire vélni.Közben rengeteget iszok,állandóan vizet iszok,hogy ne legyek éhes.

Elvieleg nem vészesen kevés kalóriát eszem,szóval ennyinek nem kellett volna eltűnnie.Szerinted "hová ment"? :D

Nem szeretem a joghurtot,ahogy meglátom hogy 3 óra van,rossz érzés ránézni a kajára.Majd igyekszem ma este almát enni.


Most mivel ugye lement 2 kiló stesszelek a gondolattok,hogy 10dkg-t felszedek vissza.Nem merek enni =/

2012. márc. 2. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen,legalább is szeretnem azt hinni,mert nekem is ilyesmi céljaim vannak:D én ajánlom neked a Rubint Réka jubileumi dvd-t.minden reggel 40 percet csinálok belőle.heti 4x futok,heti 3x edzésem is van.szerintem keress valamit zumba vagy aerobik amit heti többször is tudsz csinálni!:)plusz a futás jó zenével nagyon jó:) minden nap hullahoppozok is,az is sokat segít.ezen kívül extra hasizom gyakorlatokat is csinálok minden nap. persze az étkezésre is figyelni kell.reggelire egyed a legtöbbet,de csak egészséges dolgokat.gyümölcs,tojás,túró joghurttal ilyeneket.gyümölcsöt 3 után ne nagyon egyél,mert este már nem tudja megemészteni a gyomrod. este hat körül azért egyél még valamit szerintem saláta,tonhal. hajrááá!!!szerintem sikerülni fog,csak kitartás:)
2012. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,igyekszem!:)
2012. márc. 2. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, hogy leadtál hirtelen 2 kilót, csak nem biztos, hogy ez így fog menni továbbra is... sőt! Nem is lenne jó, ha így maradna a tempó, szóval ne aggódj, ha esetleg visszajön 10deka. Igazából az is jó lenne ha nem naponta mérnéd magad, mert az sem normális. Én hetente mértem a súlyom egyszer. Volt, hogy lement valami, volt, hogy több, volt, hogy kevesebb. De amúgy meg nem is csak a súlyod kéne mérni, hanem a kerületed is centivel. Mert van olyan is, hogy súly nem megy le, de mégis kisebb a derékméreted. Én amúg ymértem a mellbőségem, a derekam, a csípőm és a combjaim. Meglepő volt néha az eredmény... de engem a rész eredmények nem érdekeltek, mert csak a végcél lebegett a szemem előtt.


Joghurtot sem úgy értettem hogy azt kell enned, ha nem szereted, akkor egyél sovány sajtot vagy zöldséget vagy gyümölcsöt vagy ami tetszik. Csak mértékkel. Próbálj beállítani egy egyensúlyt. Például szénhidrátot csak reggeilre egyél, napközben, meg este már nem. Én továbbra is mondom, hogy napi 5 étkezés fontos, a 3 után nem evés szerintem nem jó, de ezt is te érzed... bár azért soha ne legyél éhes. Főleg, ha nagyon sokat mozogsz, azért enni kell.

Kitartást!

2012. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így 6-10 kilót simán leadhatsz, azzal ugye 65 kg is lehetsz, ami már közel van az ideális testsúlyhoz.
2012. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!