Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bízhatok a számlálójában?...

Bízhatok a számlálójában? Ilyen gépem van, nem tudom reálisan méri e az elégetett kcal-t.

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 15. 13:38
1 2
 1/13 bix ***** válasza:
egyik se sanszos hogy pontos értékeket dobna. ha meg lehet adni kort, magasságot, tömeget, akkor jobb a közelítés persze, de ha nem mér pulzust akkor veszett fejsze nyele... ez pedig ha jól látom azt nem méri. arra lehet jó hogy versenyezz magaddal, és megdöntsd az előző napot, de ehhez képest egy pulzusmérős karóra is fényévekkel jobb párezerért, a mellpántosakról ne is beszéljünk
2011. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Annyi mindentől függ a kalória égetés, hogy el se tudod képzelni. Laboratóriumi körülmények között SEM tudnak kcal pontos értéket adni... legjobb, ha te magad saccolod be a kajáddal.
2011. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A bevitt kcal-t tudom számolni,na de a mozgással elégetettet akkor hogyan lehetne?Ha nem is teljesen pontosan.Ezzel a géppel pl 10 perc bemelegítés,40 perc intenzív taposás,10 perc levezetés? 72kg,165 magas,23 éves nő esetében.
2011. júl. 15. 14:33
 4/13 anonim ***** válasza:

1 hét alatt teljes mértékbe viszonylag pontosan meg lehet határozni... itt a képlet:

((1 napi átlagosan bevitt kcal mennyiség - (900+(10x heti átlagos tömeged))) + ((hét eleji tömeged-hét végi tömeged)*9000)/7))/2 ez egy sacc eredményt fog adni... ha mégse pontos az csak azért lehet mert elrontottam valamit XD

2011. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ne kérdezd már mit írtam le, én sem tudom már XD mert ez pont nem azt adja meg :D basszus amúgy megnézed, mennyi kcal viszel be abból kivonod az alap anyagcserédet, belövöd egy hétre a kajád úgy, hogy 1 grammot sem fogysz és ki is jön egész nap mennyi kcalt égetsz el.
2011. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1 napi átlagosan bevitt kcal mennyiség + (hét eleji tömeged-hét végi tömeged)*9000)/7) - (900+(10x heti átlagos tömeged))


na ez lesz a jó :D így kijön 1 nap mennyi amit mozgással égetsz el. de ebbe benne van a boltba menés is.

2011. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Lehet elrontottam valamit,de nekem mintha ez soknak tűnne,de javíts ki kérlek,ha elrontottam volna.

Képleted szerint:

1700kcal+ ((72-70,5)*9000):7)-900+(10*70,5)

ez kb.2000 kcal

2011. júl. 15. 15:28
 8/13 anonim ***** válasza:

De wazze, nincs belekalkulálva a vízveszteség és az izomveszteség... akkor testzsírszázalékkal kéne számolni... na jó mész te a retekbe XD

Hogy lehet, ilyen hülyeséget kérdezni? :D Basszus! Ha fogysz akkor légy boldog ha nem akkor meg csökkentsd a kcal beviteled és emeld a mozgást! Most igazán felhúztál neked, soha többet nem válaszolok XD

2011. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem válaszolok felmérgeltél :D nem tudom XD mondtam, hogy nálam 1000x okosabb emberek sem tudják megmondani...
2011. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:) Ezen aztán ne mérgelődj.Majd mérgelődj olyan dolgokon,mint amikor a 2 éves gyerkőcödnek 10000x kell "Pogyabo Koszkanadát" rajzolni egy nap :) Ez csak egy kérdés volt,ami kifogott rajtad :) Megesik :) Ettől eltekintve köszönöm a válaszodat :)
2011. júl. 15. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!