Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek iskola után?

Mit egyek iskola után?

Figyelt kérdés

Reggelire tudom,hogy mit kell enni általában 2 szelet barna kenyér sonkával és néhány korpovit keksszel(meg zöldség)

és tízóraira egy almát.

De ebédre mit egyek?Menza felejtős,mert nem sokszor adnak rendes kaját.Uzsonnára valami gyümölcsöt vagy natúr joghurtot szoktam.És még azt kérdezném,hogy estére lehet csirkemellet enni?Mert azt hallottam , hogy éjszakára valami könnyűt, fehérjét kell enni.Csak azért kérdezem,hogy ne rontsam el azzal ,hogy véletlenül koplalnék.


2012. febr. 29. 15:11
 1/1 csokissüti002976 ***** válasza:

Csirke,tojás, túró, zöldség mehet estére.

Ebédre én úgy szoktam, hogy vagy leves, vagy második. Aztán ha nincs itthon (18 éves vagyok, nem én főzök), csak viszonylag hízlaló kaja, akkor eszek gyümölcsöt szendviccsel.

2012. febr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!