Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kg vagyok...

Szerintetek hány kg vagyok (160 cm) és mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. febr. 24. 12:45
 1/8 anonim válasza:
57-60 lehetsz (én pont ilyen magas vagyok és én is voltam ilyen alkat :) szerintem egy ötöst elég, nem tudom, mennyi az izmod.
2012. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi a választ, de nem is ide akartam írni, csak itt nézelődök a gyerekek miatt, automatikusan ide írtam (fogyiba akartam). De lehet jobb is, hogy ide írtam, itt úgyis anyukák vannak. Bocsi mégegyszer hogy ide kontárkodtam a kérdésemmel, lehet valakinek még érdekes is lesz.
2012. febr. 24. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
4 kilót, az elég
2012. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

és én? :)

[link]

2012. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 kilót simán kéne!
2012. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 *gin* ***** válasza:

5 és 10 kiló között, igazából megindul, és látni fogod, hol hagyd abba :)

egyébként nagyon szép az alakod formája, ha lemegy a kis felesleg, bombacsaj leszel :)

2012. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 *gin* ***** válasza:
13.15: én nem látok rajtad felesleget, viszont annál puhább vagy. Neked arra lenne szükséged, hogy értékes tápanyagokkal lásd el a tested, és minél inkább kerüld a lisztes, cukros dolgokat. Emellett pedig jót tenne valamennyi sport - futás, otthoni torna Rékára vagy Alexandrára, vagy konditerem ha van lehetőséged. Attól feszesebb leszel, és te is rájössz, hogy nem volt szükséged fogyásra :)
2012. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha 80 kiló vagy, akkor minimum 20 kiló fogyás. :)
2012. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!