Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogynom kéne! Szoptatás alatt...

Fogynom kéne! Szoptatás alatt lehet szénhidrátmentes kajákat enni?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol találok recepteket?
2009. febr. 16. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet szénhidrátmentes kaját enni, de nagyon le fog csökkenni a tejed mennyisége, és a minősége sem lesz kielégítő, nem lesz elég tápláló a babádnak. Eredmény: nyűgös lesz, gyakrabban akar szopni, még ha a szokásos mennyiséget meg is ette, nehezebben gyarapszik. Szerintem ne erőltesd a teljesen szénhidrátmentes étkezést, amíg szoptatsz.


Ha mindenképp fogyni szeretnél, akkor inkább próbálj vegyesen enni(szénhidráttartalmút is), csak az összmennyiség legyen kevesebb mint eddig. Plusz menj el heti 3x futni vagy kondizni.


egy kétgyerekes anyuka (a második baba 3 hetes)

2009. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. febr. 16. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom a Norbi update ételeket a Gastroyaltól tudsz rendeni,én is onnan eszem,és egyszer már sikerült 16 kg fogyni,most szülés után is ezzel próbálok.

És ami a legfontosabb nem fogyokúrás kaja,csak egészséges alacsonyabb szénhidráttartalmú,de a tejed nem lesz kevesebb.Ami fontos ne az ultra update-ot rendeld,csak a simát.Ezt javasolta a dietetikus.

Jó fogyást

2009. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább próbáld kerülni a fehér kenyérféléket és a cukros dolgokat.A szoptatáshoz nagyon fontos a szénhidrát.Nekem is van súlyfeleslegem, de a dokim szerint nem a fehérjeszükséglet nő meg szoptatáskor, hanem a szénhidráté.Csak meg kell válogatni, miféle szénhidrátot eszünk.:)
2009. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. febr. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!