Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-ok,10-15kg-ot kéne...

PCOS-ok,10-15kg-ot kéne fogynom, nektek milyen diéta volt hatékony?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
90 napos nekem bejött 8 kg-ot fogytam, igaz utána hormonok hatására vissza is híztam.
2009. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A kajára oda kell figyelni, nagyon, kenyeret, péksütik, nasikat, tésztákat kiiktatni. Köretnek zöldségeket, plussz kevés krumpli, kevés rizs.

Sütni lisztnélküli dolgokat, édesítőszerrel szoktam. www.mindmegette.hu oldalon találsz jó recepteket.

Este 6 után már no kaja, ha mégis, akkor 1 fél pohár vörösbor elveszi az éhséget, de legtöbbször ilyenkor én inkébb fehérjét eszem, egy joghurtot, vagy édesített tejfölt, vagy házilag gyártott vaníliás túrót,stb.

Mindemellett kell a mozgás, mert az az, ami az anyagcserét igazán átalakítja! Épp ezért sosem szabad éhezni, kell energia a tornához! Én Bíró Ica DVD-re tornázom het 4-szer, 2 hónap alatt lement 5 kg, de úgy, hogy 10-nek néz ki, mert sokat izmosodtam+vékonyodtam.

A torna egy idő után annyira hozzá nő az életmódhoz, hogy észrevettem, még a nassolhatnékot is eltünteti!! A stresszről nem is beszélve. :)

Te is keress olyan mozgásformát mindenekelőtt, amit rendszeres tudsz csinálni, és soha nem hagyod abba. Emeleltt, ha még akajára is figyelsz, nyert ügyed van!

Én ugyan nem PCOS-s vagyok, hanem nekem a pajzsmirigyemmel van gond, de én is emiatt 6 hónap alatt 10 kg-t híztam, és sosem voltam nádszál...

Sok sikert, és kitartást!

2009. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2009. szept. 23. 17:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

NEmrég kaptam egy kincset, pco-s betegeknek diéta. Ha érdekel elküldöm priviben! Nem éhezős.

Oda kell figyelni, hogy mikor eszel lassan és mikor gyorsan felszívódó szánhidrátot. Előbb-utóbb a gyógyszert is el lehet majd hagyni!

2009. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
én szeretném nagyon az a diétát!! :) elkérhetem én is?
2009. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, küldjetek prvit és írjatok e-mail címet is. :)
2009. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én is pcos vagyok és 10kg felesleg van rajtam a doki azt mondta kapok majd gyógyszert ezzel vajon megindul a fogyásom??nap mint nap biciglizek és nem eszek sokat nasi is csak ritkán van és mégsem tudok fogyni.el vagyok keseredve.azt a diétát én is megkapom??
2009. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy embernek már elküldtem, kérek privit és bárki megkaphatja. :) A gyógyszer az elején önmagában nem elég!
2009. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Már a 2. embernek is elküldtem!
2009. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szia, küldtem privit, hajrá csajok,menni fog!!!:)
2009. okt. 12. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!