Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1500 kalóriás étrend mellett...

1500 kalóriás étrend mellett lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Van amikor egy kicsit túllépem. A lisztes, tésztás dolgokat hanyagolom. Sajnos a 6 hónapos gyerekem mellett nem igazán van időm tornázni, (néha azt szoktuk csinálni, h fogom a karomban és úgy felülésezek. Ő játéknak fogja fel én meg +8 kg emelek így)

Lehetséges így lefogynom? Vagy csökkentsem inkább a kalóriát mondjuk 1200-ra?


169cm/78 kg


2012. febr. 21. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
hát figyeld az eredményt, csináld ezt 1-2 hétig, ha semmi eredménye nincs, akkor menj le 1200-ra. sokan mondják, hogy az 1200 túl kevés, de én meg afölött valamiért nem fogyok. nem birom megmagyarázni miért, pedig nem ülőmunkát végzek, meg tornázok is. viszont ha az 1200-at betartom, hetente 0,5-1kg fogyás megvan.
2012. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

jól írta elsőke,

minél kevesebbet eszünk,annál jobban fogyunk

2012. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

jól írta elsőke

másodikka már annyira nem írta jól.

78kg-al maradj csak 1500on először. alap anyagcsere alá nem kéne soha menni, mert az arra kényszeríti a testet hogy kevesebb energiából jöjjön ki mint amennyit eddig használt, és úgy fog rá reagálni hogybe elassul az anyagcsere és ragaszkodni fog a tartalékaihoz.

genetikailag különbözőek vagyunk, az is lehet hogy 1800on tudnál hatékonyan fogyni de az is hogy 1200ig le kell menned.

Csak úgy utószónak mondom hogy a tápanyagok arányán múlik minden, a kalória is tök másodlagos, hiszen ha a fehérjét/szénhidrátot/zsírt számolod, ezeknek fix kalóia értékük van szóval a kalória is fix marad. csak sokkal pontosabb a módszer.

2012. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ennyivel illik már fogyni. kevesebbet enni fölösleges lenne.

a picivel tudsz guggolni is, még törzsemelést is el tudok képzelni úgy, hogy közben a hátadon van. vagy leteszed magaddal szemben a földre amíg erősítesz. hadd lássa.

2012. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Ilyen súllyal én 1700al is fogytam.

70 kg körül 1500 kcal.

Most 64-65 kg-osan 1250 körül. (igaz én csak 165 cm vagyok)

Szerintem 1600 körül is mehet.

2 éves kislány anyukája

2012. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én néhány centivel alacsonyabb vagyok, és néhány kg-mal több. Kb. 1600-zal eddig 3 kg-ot fogytam 1 hónap alatt.

Mivel nem sietek sehova, eddig nekem tökéletes így.

Vezetek naplót is egy oldalon, ha érdekel, írj itt !

Az én kislányom is 6 hónapos és 8 kg :))

2012. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek. Akkor azt hiszem egyenlőre tartom az 1500 kalóriát és ha nem mozdulok akkor lejjebb viszem. Egyébként heti vagy havi bontásban mennyi jöhet le, ha betartom? Heti fél kiló? Vagy lehetséges az 1 is?
2012. febr. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!