Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfő óta kezdtem fogyózni jó...

Hétfő óta kezdtem fogyózni jó lesz így? Ami azt jelenti hogy a hét minden napján edzek délelőtt 40perc szoba bicaj utána 20perc Rubint Réka has izom edzés. Aztán este 1óra szoba bicaj.

Figyelt kérdés

Az étkezést is változtattam egy nap 5ször eszem kis adagokat. Csak teljes kiörlésü kenyeret és tésztát és lisztet eszem jah meg pászkát de csak délig eszek ezekből.

Utána már csak zöldség, gyümölcs, zabpehely, hal, csirkemell, joghúr, saláta, semmi cukrosat nem eszem és nem iszom. Ezt az étkezési formát akkor is tartani akarom ha elértem a célom 75kg vagyok 164cm 19éves lány. 20kgot szeretnék fogyni szerintetek így menni fog?


2012. febr. 16. 16:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

minden emberi kaját ehetsz, mértékkel.

a rizs több 1000 éven át olyan szénhidrát forrásként szolgált, amellyel keleten lényegében nem volt CUKORBETEGSÉG.

én 1. osztályúnak mondanám.

2012. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
szoval akkor egy maréknyi mehet ugye
2012. febr. 21. 15:17
 13/18 A kérdező kommentje:
bocs hogy értetlennek tűnök csak nem vagyok biztos magamban :)
2012. febr. 21. 15:19
 14/18 anonim ***** válasza:

nem tűnsz értetlennek. csak nem viszik túlzásba a fontos dolgok megtanítását az embereknek, erről meg nem te tehetsz..

a rizs energiát fog adni, ha elég húst ettél, olajos magvakat, zöldséget, gyümölcsöt, ez így még a nap folyamán nem túl sok. hiszen ugye nem nagyon eszik meg az ember 1 kg húst.

na már most, a maradékot kipótoljuk kenyérrel, gabonákkal ezzel-azzal.

ott van gond, ha ez a pótlás túlzásba lép át, és sok lisztes alapú mindenfélét eszünk. hogy neked hány marék rizs kell, hogy ne éhezz, de fogyj, egyedül te tudod kitapasztalni.

lehet irányadásképpen kicsit számolgatni, mennyi rizsnek mekkora az energiatartalma, csináld ahogy szimpatikus. a legáltalánosabb, hogy nem eszed tele magad, és hétről-hétre figyeled hogy ennyi evéssel hogyan változik a tested, mennyi energiád van, nem vagy-e túl éhes stb.

2012. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
aakor fel tennák még egy kérdést mert olajos magvakat nem eszem mert nem tudom melyik lenne jó azt tudom hogy a mogyoróba és a kesudióba sok kalória van. szóval akkor melyiket kéne enni?
2012. febr. 21. 16:00
 16/18 anonim ***** válasza:

mindegyikben sok kalória van, mert az olajnak magas az energia tartalma.

viszont ezekre az olajokra szükséged van, bár ez tipikusan csak a pár falat kategória, kis marék dió, mandula, lenmag, tökmag. ezek mind jók.

2012. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos válaszokatt. Most már nem fárasztlak tovább :)
2012. febr. 21. 16:12
 18/18 A kérdező kommentje:
szia nem tudom nézed e még a kérdést de gondoltam megosztom hogy ez a 6. hetem és eddig 6kiló ment.
2012. márc. 20. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!