Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfő óta kezdtem fogyózni jó...

Hétfő óta kezdtem fogyózni jó lesz így? Ami azt jelenti hogy a hét minden napján edzek délelőtt 40perc szoba bicaj utána 20perc Rubint Réka has izom edzés. Aztán este 1óra szoba bicaj.

Figyelt kérdés

Az étkezést is változtattam egy nap 5ször eszem kis adagokat. Csak teljes kiörlésü kenyeret és tésztát és lisztet eszem jah meg pászkát de csak délig eszek ezekből.

Utána már csak zöldség, gyümölcs, zabpehely, hal, csirkemell, joghúr, saláta, semmi cukrosat nem eszem és nem iszom. Ezt az étkezési formát akkor is tartani akarom ha elértem a célom 75kg vagyok 164cm 19éves lány. 20kgot szeretnék fogyni szerintetek így menni fog?


2012. febr. 16. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mekkora kalória deficitet tartasz? amíg erre nem utalsz semmit, addig maximum annyit tudunk írni, hogy jó irányba változtatsz, de nem tudhatjuk fogyni is fogsz-e. erre is figyelj oda, és utána menni fog simán!
2012. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
iagazából nem szálom a kalóriákat. keveset eszem 5ször azokból amiket irtam de nem számolgatom.
2012. febr. 16. 16:53
 3/18 A kérdező kommentje:
most olvastam valahol hogy az alma nem jó a fogyáshoz ez így van?
2012. febr. 16. 17:14
 4/18 anonim ***** válasza:

jó, nem is kell számolni, csak így nem tudunk pontos dolgot mondani, marad a tapasztalat. tapasztald ki mennyi az a mennyiség, amivel fogysz, de nem éhezel.

alma - cukor van benne. van némi alapja, mert amíg eleve kevesebbet eszel, az inkább alapvető és fontos tápanyagok bevitelét jelentse. -> fehérjék, zsírok. így a gyümölcsök cukortartalma már luxus. ha elég tápanyagot megeszel, és még mehet az alma is (egyébként nincs magas kalória tartalma) akkor mehet, mondom ennyi elvi oka van a fogyás alatti csökkentett gyümölcs fogyasztásnak. számodra ebből mi a fontos? mértékkel egyél.

2012. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
oké de ha gyümölcsöt nem lehet enni akkor miböl áljon össze az 5 szöri étkezés mert van hogy az egyik étkezésem egy alma reszelve fahéjjal vagy ijesmi. ha nem ehetek gyümit akkor csak zöldség meg hal meg csirke?
2012. febr. 16. 17:29
 6/18 A kérdező kommentje:
például az ananászra azt mondják kimondottan jó
2012. febr. 16. 17:31
 7/18 anonim ***** válasza:

látod ezért nem azt írtam, hogy nem ehetsz. mert ugye az nem lenne igaz.

szerintem igen, amíg fogysz addig a nass és kisebb étkezések zöldségek legyenek. de ha gyümölcs akkor is le fogsz fogyni, ha amúgy minden szépen klappol.

most az egyszerűség kedvéért mondjam azt, hogy én Aczél, minden eddigi tudásommal azt mondom, hogy nyugodtan legyen egy alma-fahéj étkezésed? ha ez tiszta vizet önt a pohárba, akkor legyen így.

eddz élvezettel, egyél mértékkel és jó lesz az, nem kell semmit sem túl bonyolítani.

2012. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi a sok hasznos választ gondoltam megírom hogy az első héten 3kilót fogytam szerintetek ez jó? vagy többet kellett volna?
2012. febr. 19. 13:09
 9/18 anonim ***** válasza:
többet semmiképpen sem. 3 kilóból kb. 1 kiló zsír lehet, a többi a kötött víz, glikogén, ezek mindig lemennek ha elkezdesz kevesebbet enni mint korábban. gratula, és így tovább!
2012. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
john_doe nem tudom nézed e még a kérdést de azt szeretném tudni hogy rizst ehetek e köretkén vagy az tilos?
2012. febr. 21. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!