Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jol csinalom igy? ( Lent a...

Jol csinalom igy? ( Lent a lenyeg )

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy 168 cm magas vagyok, 140 kg - rol indultam, 2011 januar 1. - en. Most 79 - 80 kg vagyok. A taplalkozassal teljesen tisztaban vagyok, azzal kapcsolatban nincs kerdesem. Fel evig minden heten 3x - 4x Beres Alexandra köredzeset csinaltam vegig, ami 60 perces, es elegge jol fogytam, formasodtam töle. Emelett sokat setaltam, mindenhova gyalok megyek. Sajnos ert egy baleset, ami miatt 3 honapra teljesen abba kellett hagynom a mozgast. Most kezdtem ujra ket hettel ezelött, elöször csak az Alexandra tornat csinaltam meg heti 4x, de ezen a heten mar futni is elkezdtem. Ugy csinalom, hogy reggel futok, meg csak egy fel orat birtam, azt is ugy, hogy ebböl kb 10 - 15 perc volt futas, es ezt valtottam gyors gyaloglassal. Kb. 2 percet futok, utana 2 perc gyors gyaloglas valahogy igy. Ezt szeretnem nyilvan majd idövel 1ora csak futasra növelni, de ehez meg kell idö. Szoval a kerdesem az lenne, hogy megfelelö lenne e, ha egy heten 4x futnek, es 4x megcsinalnam az Alexandra köreddzeset is. Tehat hetfö kedd futas + torna, szerda pihenö nap, csütörtök pentek futas + torna, szombat vasarnap pihenö nap. Ez igy jo? Ma mindenkeppen pihenek, nem mentem el futni, mert a tegnapi torna, es futas mellett, erzem hogy kell egy pihenö nap. Elöre is köszönöm a valaszokat!


28N


2012. febr. 15. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó.
2012. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na akkor megnyugodtam :) Köszönöm a valaszt :)
2012. febr. 15. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit had kérdezzek meg, hogy ennyi fogyás után a bőröd nem ereszkedett meg kicsit?
2012. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsanat, hogy csak ilyen sokalra valaszolok!

De igen, sajnos megereszkedett, különösen a karomon, a hasamon, es a belsö combomon latszik felül, de megfigyeltem, hogy a torna nagyon sokat javit a helyzeten, plussz hala az egnek elegge jo, rugalmas a böröm, szepen huzodik, de nyilvan magatol nem lesz soha tökeletesen feszes. Segitetettem neki egyebkent q10 testapoloval, ami nagyon jo, meg minden eddzes utan hideg meleg vizes valto zuhannyal fürdök, ez nemtudom mennyiben segit, de hatha, es mar meg is szoktam.Egyebkent a hasamrol, es a csipömröl durvan 40 cm ment le, ahoz kepest nagyon szepen összehuzodott a böröm.

2012. febr. 15. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2012. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamint további kitartást :) A válaszod pedig köszönöm!
2012. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm :) Minden tölem telhetöt megteszek... nem könnyü, ami a mozgast illeti, de remelem nem ing meg a kitartasom. Azt maris tapasztalom, hogy kell, es jol esik a mozgas, remelem igy is marad, es meg fejlödöm.
2012. febr. 15. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!