Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik fogyókúra idején 1-2 alkalommal jól bekajáltak. A falási roham (ok) milyen következményekkel járt (ak)?

Figyelt kérdés

Volt egyáltalán negatív következménye?

Hétfőn nekem is volt eg jó kis falási rohamom. Tudom, hogy egy alkalom nem alkalom, meg elméletben nem rontottam el ezzel semmit sem, de mégis kiváncsi vagyok, hogy ez másoknál hogy volt.


2012. febr. 15. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én meg erre lennék kíváncsi. hol terjednek ezek a dolgok?

mert a terjedésüket nem lehet megállítani, és valljuk be, még ha a fogyás-tévhites oldalam egy korrektül megszerkesztett, igényes oldal lenne akkor SEM lenne ellenfél a sok hülyeségnek.

de mégis a lényeg, miért lesz hiteles az, amit sok helyen hangoztatnak? elvben az emberek tudják, hogy nem nagyon lehet manapság reklámoknak hinni. de honnan tudja valaki, hogy pl. nekem hihet, másnak nem ésatöbbi..

én mondjuk igény szerint igyekszem megindokolni a válaszaimat, mert nem a kötekedést élvezem, hanem úgy vélem megérdemlik az emberek a korrekt tájékoztatást is, ha már az átveréseket úgy is reklámozzák. tehát a válaszaimhoz bármikor hozzá tartozik indoklás, forrás, bővebb olvasmány ajánlása.

2012. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kivanom, hogy a te oldalad is ezentul legalabb annyi figyelmet kapjon, mint a bodybuilderes.

Tenyleg nem kotekedtel, es teljesen korrekt, magyarazattal ellatott valaszokat kaptam.

Sok sikert kivanok a tovabbiakban!

2012. febr. 16. 08:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Néked is sikereket, és egészséget Kérdező!
2012. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!