Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudnék még tenni a fogyás...

Mit tudnék még tenni a fogyás érdekében?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lány. És szégyenemre 168cm 70kg. Étrendem nem annyira rettenetes (bár nem kifogásolhatatlan Lol) és sportolok is mégis egy szelet kenyértől képes vagyok kilókat felszedni.

Úgyhogy úgy döntöttem, hogy az étrendemet lecsökkentem a sulis menzára és a vacsorára(természetesen 6 óra ellőt). És az eddigi kosáredzések mellet, futni és fekvőtámaszozni kezdtem.

Jövőre megyek új osztályba és igazán szeretném, hogy ott nem egy túlsúlyos lánynak tekintenének. Lehetséges lenne ilyen körülmények közt addigra lefogyjak egy 15-17kg-ot? És ha nem, akkor mit tehetnék még?


2012. febr. 14. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Heti maximum 1kg fogyás még egészséges, szóval lehetséges.
2012. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

óóó szeptemberig még éhen is halsz, ilyen kajálás mellett.


Ezt nem csinálhatod enni kell, reggel délben este. Csak nem mindegy mit, pl a fehér kenyeret, cukrot felejtsd el.

Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, csirkét, halat, túrót, natúr joghurtot, hamletet, abonettet stb. A többi válaszadó majd kiegészíti.


Nem létezik tartós fogyókúra. Mert ha lefogytál visszaáll a régi rendszer és dupla annyit szedsz vissza. Életmódot kell váltani.


Amúgy a sulis menza a legritkább esetben egészséges. Ill ha csak azt eszed, meg a vacsit, akkor nem sokáig fogsz már kosarazni, mert annyi erőd sem lesz, hogy bekösd a cipőd.


Plusz fejlődő szervezet vagy, és egy életre tönkre is vághatod magad.

2012. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és az is egy óriási tévhit, hogy 6 előtt kell vacsorázni
2012. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi 5-ször egyél keveset.
2012. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!