Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem látszik hogy fogytam?

Miért nem látszik hogy fogytam?

Figyelt kérdés
Valamivel több mint 7 kilót fogytam kb. 5 hét alatt, de sajnos nem veszek észre semmi változást. Mikortól válik láthatóvá?
2012. febr. 11. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Függ a módszeredtől is, már látszódnia kellene. Most vagy az van, hogy látszódik, csak te nem látod (velem is volt ilyen), vagy ugyanolyan zsíros-plöttyedt maradtál, ez azt jelenti, hogy rossz módszerrel fogytál, és főleg izmot és vizet veszítettél.
2012. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *gin* ***** válasza:
100%

1. lehetőség: a fogyás nagyrészt izomból történt, mert mondjuk koplaltál, vagy kizártad a fehérjét az étrendedből, ilyenkor egyre löttyedtebb lesz az ember, ahelyett, hogy fogyna.


2. lehetőség: az emberek sokáig ugyanolyan ducinak látják magukat a diéta végén is, mert az agy még nem tudta korrigálni az ember önmagáról alkotott testképét.


könnyen kiderítheted, melyik kategóriába tartozol: készíts magadról egy bikinis képet, és vesd össze egy diéta előtti képpel. biztosabb, ha megmutatod másnak (akár ide is feltöltheted fej nélkül), mert saját magát ritkán látja objektíven az ember,

vagy ha a diéta elején mérted magad centivel (derék, csípő, stb), akkor tedd meg most is. 7 kiló zsírból fogyás általában 5-8 cm csökkenést eredményez az egyes testrészeken.


közben eszembe jutott egy 3. lehetőség is: ha nagyon nagy súlyfelesleged van (30+), akkor a rajtad maradt felesleghez képest keveset vesztettél csak, így a változás nem feltűnő. ez esetben türelem, és nézd meg magad újra 2-3 hónap múlva :)

2012. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra figyelek, hogy napi szinten súlyzós edzést csináljak
2012. febr. 11. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
mert anorexiás vagy
2012. febr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisz85 ***** válasza:
attól függ, hogy mennyiről mennyire? én is 5 hét alatt dobtam le magamról 7 kilót 82 ről 75 re, de egyrészt látszik, másrészt a magasságomhoz 55 kg nak kéne lennem? igazán látszani majd akkor fog ha majd 5 kg lesz hátra...ne add fel és ne nézegesd magad naponta, csak legyél következetes.
2012. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!