Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valami egészségü...

Létezik, hogy valami egészségügyi bajom van, ami miatt nem megy a fogyás?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy nem megy le rólam semmi...

lassan 2 hónapja futok napi 20-30 percet, van hogy csak 10et, de nagyon intenzíven, folyik rólam a víz, de nem tudok többet, fulladok, nem kapok levegőt.

ez mellett súlyzós edzést is csinálok, párom eléggé tudja ezeket a dolgokat, ő szokta mondani, mit, hogyan.

ráadásul van is bőven feleslegem, 160cm-hez vagyok most épp 72.8 kiló. 2 hónapa 73.8 voltam, a két hónap alatt a legkisebb mért súlyom 71.7kg volt. Mindig ruha nélkül méreckedem, nem az a csalóka.


enni normálisan eszem, főtt kaja olyan 7 körül este, kb. gyerekadag, nap közben meg ha suli van akkor kb. 3kifli+tömlőssajt, vagy ham-let sajttal. ennek a kalóriatartalma (hamletnek) a sajttal együtt kb. 300kcal, a kifli+sajt meg max 500kcal. Ha megéhezem legfőképp gyümölcsöket szoktam enni, leggyakrabban almát, mert az van itthon.

Itthon lakom, külön kajára nincs pénzem.


Lehetséges, hogy valami eg.ügyi gondom van?


Nassolni szoktam néha, ketten megeszünk egy zacskó chipset, vagy egy-egy csokit, túrórudit, de ez heti 1, max 2 alkalom


Valami ötlet, mit nem csinálok jól, vagy mi lehet az oka?


Folyik rólam a víz edzés közben, és semmi!!!! Ki akarok tartani, meg nem akarom feladni, abbahagyni, de elég rossz úgy szenvedni az edzésekkel, hogy nem látom értelmét. Ha lenne eredmény, sokkal szívesebben mennék...


Párom szerint vékonyabb a combom/vádlim, ez mondjuk lehet, de nagyon minimálisan, mert én nem látom magam reálisan. Mindig is kövérnek éreztem magam, 55kgval éppúgy, mint 85tel...


érdemes lenne valamit szednem? ilyen növényi cuccra gondolok, ami esetleg segíthet?


Köszi, ha végigolvastad!


2012. febr. 7. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyprobléma és állítólag inzulin rezisztencia is okozhat ilyesmit. Utóbbi hasonló a cukorbetegséghez, csak nem a vércukor- hanem az inzulinszinted magas, ami a későbbiekben vezethet kettes típusú cukorbetegséghez.
2012. febr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen rossz amit csinálsz. Mármint az szuper hogy ki jársz kocogni DE még senki nem fogyott le chips evés közben. Felejtsd el. Arról nem is beszélve, hogy kifli meg sajt? Max reggelire, de akkor sem 3 kifli csak egy.


Halat, csirkét eszel? Mit jelent az esti főtt kaja? Sült krumplit rántott hússal?

2012. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!