Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eszerint étkeznék a továbbiakb...

Eszerint étkeznék a továbbiakban, sikerülne szeptemberig elérnem a kívánt súlyt? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Reggelire minden nap: 40g(1adag)müzli kis tejjel

Tízórai: gyümölcs

Ebéd: Sovány hús(csirke,pulyka) friss zöldséggel, v spenót

Uzsi: joghurt/kaukázusi kefír/alma

Vacsora: Friss saláta/natúr joghurt friss gyümölccsel


Napi folyadékmennyiségnek 2,5-3l + mozgás: konditerem, tenisz, leg magic(itthon)


6 után nincs étkezés, max. egy répa elrágcsálni, vagy uborka


2009. jún. 1. 17:59
 1/10 A kérdező kommentje:
most vok kb. 73 kg, 78kg-ról indultam, 90naposoztam. Az a diéta egy kalap szar, igaz van még 2 hetem hátra kb, de azthiszem nem csinálom tovább, fehérjehiányom lett tőle. Szeptemberig szeretnék lefogyni kb. 60kg-ra!!
2009. jún. 1. 18:01
 2/10 A kérdező kommentje:
ami /jellel van, az változatokat jelöl.. csak h értsétek, nem akarom azt mind megenni :)
2009. jún. 1. 18:02
 3/10 Krisz85 ***** válasza:
49%

Jó pont, hogy a 90 naposra rájöttél hogy S.Z.A.R :D

Viszont nem írtad oda, hogy miből mennyit eszel, kivéve a müzlit, de a többit nem. EZ fontos lenne, másképp nem tudom.

Az viszont rossz pont hogy hat után nem eszel. Nem tudom hogy ki az aki ezt elterjesztette, általában a nők körében, de agyonverném.


Súlyokat is írj légszi.

2009. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

T: egy banán, vagy egy alma, vagy egy marék meggy/cseresznye, vagy a bogyós gyümölcsökből..

E: kb 20-30dkg-ra gondoltam

U: egy joghurt kb 125g/ vagy kaukázusi kefír ami kb 250g

V: max. 20dkg


súly: 78kh-ról indultam, most vok 73kg. Álomsúly: 60kg és mindenképpen szeptemberig szeretném megközelíteni!:)

Köszi a válaszod!

2009. jún. 1. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:
ha ezt tartani tudod, nagyon jó leszel! sok sikert hozzá!
2009. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen Neked!
2009. jún. 1. 19:15
 7/10 Krisz85 ***** válasza:

A második reagálást már nem én írtam. Én az első volnék! :-)


Kiszámoltam neked, azt hogy mit eszel, hogy lásd, mennyit is viszel be, mindezt számszerűsítve. 250 g nak számoltam az ebédednél megevett csirkemellet, és teszkós zabpehely alapú müzlivel számoltam, meg Lidl joghurttal.


Így a kapott értékek:


Össz kcal: 735,9 kcal, édeskevés, ennek a duplája is erős határeset,

Fehérje: 85,6 g, 73 kg ra ez is kevés, duplája kellene, hogy az izombontást kordában tartsd, ami amúgy 100 %ig lehetetlen lenne.

Szénhidrát: 75,4 g, ez sem éppen jó, ez a diéta végstádiumában esetleg elmegy, napi szinten ez már a teljesítmény rovására megy, tehát az edzéseket, pláne ha teniszezel kevésbé fogod bírni. Kevés ch nem egyenlő gyors fogyással.

Zsír: ez is kevés 8.71 g, ez nagyon nem jó így. A zsírok kellenek, van egy szint ami nélkül a zsírvesztés pont hogy eszenciális, többszörösen telítetlen zsírok nélkül nem kivitelezhető. Az össz kalória legalább 20%a zsírból kell származzon. Erre jó a lenmagolaj. bioboltban, gyógynövény drogériában kapható!


Így néz ki a Te étrended:


[link]



Bár ezt nem én írtam, de így fest egy helyes diéta,


[link]


rendszeres sport mellett, ami optimális fogyási ütemet tart.

Amúgy jó úton jársz, érzed, hogy mit kéne. Sőt hogy őszinte legyek eddig Te vagy a leginkább képben a kérdezők közül ezen az oldalon. És ez jó. Viszont egy jó tanács, hagyd a legmagic-et, fuss inkább, heti 2x20 perccel kezdj, és 5perc futás, 5 perc séta váltakozva. Aztán ha majd jobban megy, akkor futhatsz végig, bár nem tudom milyen a kondid, ha jó akkor vedd úgy hogy nem szóltam csak annyit, hogy fuss ;-)


bármi kérdésed van, írj! sok sikert mindenhez!

2009. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Krisz85 ***** válasza:

Nem lett jó a Te étrended képének linkelése, itt van még 1x


[link]


remélem most már jó lesz a kép.

2009. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Örök hálám ezért! És köszi, hogy ennyi időt fordítottál rám! Mégegyszer köszi :)
2009. jún. 1. 20:59
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Sokszor a fogyáshoz vezető út nem olyan nehéz, mint ahogy halljuk. Az első hetekben mindössze annyit kell tenned, hogy megválogatod, hogy mit eszel, és nem a kalória szerint, hanem a szénhidráttartalma szerint. Általában minden termékre rá van írva a szénhidráttartalma, a lényeg, hogy egy nap 20 g szénhidrátnál ne fogyassz többet. Kb. a második napra a felgyűlt szénhidrát a szervezetedből kiürül (esetleg ingerlékenységgel, vagy kis fejfájással járhat ez a pont, de egy szem gyógyszer és többet már nem fogod érezni). Ezután a szervezeted mivel nem kap több szénhidrátot -csak amennyi a működéséhez szükséges-, elkezdi lebontani a raktározott zsírokat. Itt beindul a fogyás. Kb. 2 kg/hét lesz. Ha mozogsz is hozzá, akkor ezt növelheted. Mikor már kezded elérni a kívánt súlyt fokozatosan növelheted a napi szénhidrát bevitelt (5 grammal), hetente. Ezután meg kell majd keresned azt a szénhidrátmennyiséget, amitől nem fogysz, de nem is hízol és azt kb. betartani. Elsőre kevésnek tűnhet a 20 g/nap szénhidrátbevitel, de be lehet tartani, a húsok korlátlanul fogyasztahtók pl. Jó tanács: ha valamire nincs ráírva a szénhidráttartalma keresd meg a google-ban vagy hasonló helyeken :). A súlyod minden nap megmérheted, de kb ugyanabban az időpontban érdemes,a reggeli mosdó után:) h követni tudd az eredményt.

Sok sikert hozzá :)

2009. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!