Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezdte még valaki jan 1-én a...

Kezdte még valaki jan 1-én a diétát? Mit csináltok és mennyit sikerült leadni eddig?

Figyelt kérdés
Ezt időnként meg fogom kérdezni, szóval nem kérek a beszólásokból... köszönöm! :D
2012. jan. 30. 10:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szemmel láthatod, hogy NEM válik be, akkor miért értetlenkedsz? Napi 5x kell minimum enni, este is.
2012. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

2,5 kg-t, aminek nagyon örülök, mivel heti max fél kilót akarok fogyni, de az se baj ha kevesebbet, nincs rajtam sok felesleg, és nyárig ráérek, még ugyanennyi van hátra. :)

Szóval inkább a sportra és az egészséges étkezésre helyezem a hangsúlyt. :)

2012. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Beus: mert most idősebb vagy, lassúbb az anyagcseréd, kevesebb kajától is hízol. ráadásul ha már egyszer lefogytál és visszahíztál, akkor szerinted mennyire volt jó a rendszer?


kérdező: 4 kg január óta, még ugyanennyi hátra van :)

2012. jan. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Január 2-án kezdtem, és nekem is pontosan 5,3 kg ment le eddig, kedves Kérdező :) Nagy súlyról indultam, még 17,7 van hátra a kitűzött célig.


Én nem fogyózom, inkább életmódot váltottam és váltattam a férjemmel is. Az én étrendemből szinte teljesn kiiktattam a lisztet és a cukrot (néha becsúszik egy kis teljes kiörlésű liszt főzéskor, esetleg méz), de pékárut és édességet már nem eszem. A férjemnek teljes kiőrlésű lisztekből sütöm a kenyeret, neki nem kell fogynia, csak egészségesebben étkeznie. Az ő sütemény adagját is lecsökentettem, mert rengeteget evett. Januárban 1x kapott mézes gyümölcsrizst, 1x pedig egészséges muffint. Emelett mindketten több zöldséget és gyümölcsöt eszünk. Én eddig havi 2x ettem kb gyümölcsöt, valahogy nem rajongok érte, most már szinte minden nap 2x eszem. Zöldség pedig szinte minden ebédhez jár, leves, saláta vagy párolt zöldségköret formájában.


Eddig nem nagyon mozogtam, mert volt egy súlyos anafilaxiás sokkom, ami mozgás közben jött elő éppen a fitness teremben. Kiderült, hogy mozgás előtt 3 óraval nem szabad ennem, mert nem teljesen tiszta még, hogy mi is okozta az allergiát, milyen étel. Sajnos a rossz élmény eddig visszatartott, de most már kihevertem, holnap irány a fitness terem, 40 perc squash aztán kezdem a futópadon az Első 5 kilóméterem nevű edzésprogramot. Szeretném megszeretni a futást, és jobb időben majd a szabadban futni.


Ami még nagyon fontos, hogy napi szinten legalább 2,5 liter vizet iszom. Ennek már érzem is a jótékony hatásait, 1-je óta nem fájt a fejem :) Pedig nagyon fejfájós tipus voltam, higefront, melegfront egyenlő volt a migrénnel.


Én most nagyon erősnek és elszántnak érzem magam, most sikerülni fog! Főleg, hogy a férjem is belevágott az életmód váltásba, ez nagyon sokat könnyit a dolgon :) Sok sikert és kitartást mindenkinek, aki most vágott bele! :)

2012. jan. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
18:18-as! Tudom, hogy nem a legjobb módszer a nem vacsorázás, de nekem ez az egyetlen, ami bevállt! Azért híztam vissza, mert most szűltem 3 hónapja és a terhességem alatt felszaladt 20 kiló, amiből sajnos nem sokat hagytam a kórházban!
2012. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok és így tovább!!! :D Majd pár hét múlva megint beszámoló!!! :)
2012. jan. 31. 11:55
 17/21 anonim ***** válasza:

Beus, attól függ, hogy miket próbáltál ki eddig. ha csak ez vált be, akkor gondolom a többi még nagyobb sületlenség volt. nézd meg pl. ezt a csajt: [link]

az utána képeken meg nem mondanád róla, hogy 3 gyereket szült és hogy kis gyerekei vannak! és az előtte-utána kép közt mindössze 10 hét telt el :) pontos étrendje volt, meg mozgott, és egy percig sem éhezett... meg is lett az eredménye :)

2012. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
nem tudom miért olyan nagy probléma, ha az ember nem vacsorázik, vagy csak gyümit és joghurtot eszik délután! Szerintem nem én vagyok az egyetlen! Egyébként tornázok is, a legrosszabb esetben is minden másnap! Valamiért ez most szíven ütött mindenkit, pedig utána néztem, nem én vagyok az első, aki kiírt egy ilyen kérdést, mégis csak engem savaztok! Mindegy is, nem érdekel, én folytatom, majd megindul 1× a fogyás!
2012. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Beus, valamit elnéztél!

Ezt akartad írni:


Bocs srácok, hülye voltam, mert a többi butaparasztot akartam követni! De már rájöttem, hogy tévedtem a hat után nem evéssel kapcsolatban. Köszönöm, hogy felhívtátok a figyelmet a hibámra, és változtatok!

2012. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Köszönöm Kovi bácsi! Még jó, hogy Te tudod, hogy én mit akartam írni! Na pá
2012. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!