Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki hormonkezel...

Van itt olyan, aki hormonkezelések miatt hízott meg? Hogy sikerült leadni?

Figyelt kérdés

Majd 2 év erős hormonkezelésen vagyok túl és a 34-es ruhaméretemből lett 42-es anélkül, hogy egy falattal is többet ettem volna, sőt, inkább kevesebbet ettem és sokkal egészségesebben.


3 hónapja diétázom, de meg sem moccan a súlyom :(

Aki hasonló cípőben jár/járt, attól (meg persze másoktól is) jól jönne egy-két tipp vagy tapasztalat, mert sajna más, mint amikor az ember ellustul vagy sokat eszik...


2011. dec. 24. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de anya 35 évesen kezdett hízni bő 10 év hormonkezelés után, és máig se tudta leadni. akkor 40 kiló volt, most 90. ja és most 56 éves.
2011. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

:(

Ez nem túl jó hír...

Én még "csak" 33 vagyok, 45-ről ment 60-ra és meg se moccan semmire :S

2011. dec. 24. 21:07
 3/17 anonim ***** válasza:
Tornázol is mellette? Ha nem, ne csodálkozz. Csak diétával nem lehet lefogyni.
2011. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
afrikában bárkinek sikerül lefogyni, és nem azért mert nincs pénz hormonkezeléssel megállítani az éhezést. hanem mert nem lehet megállítani az éhezést, névleg a fogyást. ez van, látszólag a fordítottja az itt vázolt problémának. a különbség csak látszólagos, annyit kell enni, amivel fogy a zsír, ezt el kell találni, ajánlott lenne tervszerűen táplálkozni. edzés mellett, de edzéstől függetlenül.
2011. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó kit érdekel Afrika?Annyira utálom mikor Afrikáznak össze vissza hogy "jaj Afrikában éheznek"

"ne vedd meg ezt mert drága és afrikában éheznek" Kinek köszönhetik hogy éheznek hát saját maguknak.Annyira felelőtlen népség , szülik a gyerekeket össze-vissza , mozdulni , tenni nem képesek semmit csak várják a segélyeket Európától és Amerikától.

2011. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

lesz.arom hogy milyen felelőtlenek. élnek, energiába kerül az életük, tehát kajálniuk kell, és szemléletes példák arra, hogy ha nem esznek eleget, akkor a szervezet legyengül, és elpusztul.

hoztam volna fel példának termodinamikai főtételeket, kémiai folyamatok energiaigényét? szerintem a tény, hogy az ember elégtelen energiaforrások mellett tömeget veszít majd elpusztul sokkal megfelelőbb példa.

2011. dec. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Szia! En a betegsegtol hiztam meg plusz 10-15 kilo jott ram. Az utolso 10 szo szerint felrepult...


Dietaval egy grammot nem fogsz fogyni, vagyis nem sokat es amit fogysz visszahizod.

Legalabbis en hiaba nem ettem semmit csak annyit ertem el hogy erotlen voltam es az emesztesemet is kinyirtam. Persze mert hulye fejjel azt hittem h ez tinikent mukodott menni fog most is de nem... Meg mondjuk en csak azert voltam 51 kilo anno mert nem ettem sokat es nem mert sportoltam, ha kicsit mozogtam mar 50 alatt volt a sulyom.


Most mar fogytam kb. 4 kilot. Ami azert fura mert tobbet eszem xD csak hat tudod, rendszeres etkezes: reggeli, ebed, vacsora es az emesztesem kezd visszaterni.

Sportolni pedig most kezdtem el.

Meg semmi latvanyos de legalabb rajottem h imadom a futogepet es a hasprest is es jol esik egy izzaszto kis edzes utan a jo meleg aztan huvos zuhany.


En azt ajanlom hogy kezdj el mozogni, edzeni!


En ezt fogom tenni, nem akarok ebben a testben elni, nem tudok erre a testre oltozkodni es nemsokara megyek az alpokba es nem fogok birni boardozni a mostani kondimmal...

2011. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Marmint ugy ertem hormonbetegseg miatt...
2011. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Engem hormonkezeltek. 1 év + 24 kg, majd terhesség + 22 kg

14 éve és akármit csinálok, visszajön. Én azt az elvet vallom, hogy akarat kérdése a fogyás. 2 x sikerült is jó sokat, de mindkét alkalommal halmozott egészségügyi problémáim lettek és el kellett fogadnom hogy így maradok. Most találtam egy nagyon aranyos belgyógyász-kardiológus orvost, aki megpróbálja visszaállítani bennem ami el lett cseszve. (még a véreredményre várunk) Nagyon sokszor eszembe jut és olyankor lelkiismeret furdalásom van, hogy ha nem hormonkezelnek, akkor még mindig 60 kg alatt lennék nagy valószínűséggel. Igen ám, de akkor nem lenne az én gyönyörűséges nagylányom. Meg kellett tanulnom elfogadnom önmagam.

2011. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

"Dietaval egy grammot nem fogsz fogyni, vagyis nem sokat es amit fogysz visszahizod.

Legalabbis en hiaba nem ettem semmit csak annyit ertem el hogy erotlen voltam es az emesztesemet is kinyirtam."


miért nem diétáztál? mármint, úgy mint egy ember, egészségesen. a sza.r evés (szó szerint) is diéta, ha meg határozzák, hogy naponta 2x, 150g ürüléket fél liter víz kíséretébel el kell fogyasztani délelőtt egyszer, és este a második adagot. ehelyett lehet normális rendszert is követni, mint írtad rendszeresen, normális ételeket enni.

az ilyen diétával nem fogy semmit szövegek meg 1. a fizikát próbálják megcsúfolni együtt mondjuk a biológiával, 2. az egész dietetika szakmát.

2011. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!