Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek nincs olyan időszak,...

Nektek nincs olyan időszak, amikor fel akarjátok adni? Én már hányok az egésztől és nagyon elegem van! Hogy jussak túl a holtponton?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van már szinte mindenből. Folyamat kövérnek érzem magam és szeretnék már 60 kg alá menni. Tiszta narancsbőr vagyok és olyanok a sonkáim, mint egy telesz@rt zokni.


4 napja már nagyon boldog voltam, mert végre sikerült elérnem a 64 kg-ot, de most megint (nem tudom hogy ki.szott k.va életbe már megint) feljöttem 66,2-re.



Most már 2 hónapja ez megy szinte, hogy ingázik a súlyom én nem megy lejjebb. Már arra is gondoltam, hogy meghánytatom ezentúl magam és sz.rok bele akkor az egészségbe. Elegem van, legalább -ha még lassú is- de folyamatosan menne lefele, az már jó lenne. De nem.


Lefogyok és visszajön. Tudom hogy 10 kg-ról van most szó, hanem 2-ről, de már k.vára elegem van. Mindenkinek megy, de nekem meg nem.


Minden nap futni járok, zöldséget és azt a k.szott tojást meg csirkemellet eszem...


nassolni ha kívánom, akkor 1 joghurt (LIGHT 90 kcal), vagy egy müzli szelet (66 kcl).


Még azt se lehet mondani, hogy zúgba rétest zabálok!!!!!!!!!!!!!!!!4



ELEGEM VAN!!!! UTÁLOK MINDENT!!!!


Hogyan legyek túl ezen a holtponton??


Néha ti is visszahíztok vagy csak én vagyok ilyen sz@r?!


2012. jan. 26. 10:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy " teleszart zokni" Xd

[link]

Ezt tanulmányozd!

2012. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mivel alig van súlyfelesleged,ez nehezen megy le,ez van.Attól,hogy hisztizel még nem lesz jobb. A mérleget meg dobd ki a kukába,a tükörben nem látod,jobban nézel e már ki? Mennyit és mit sportolsz?

Amúgy szerintem full vékony vagy,de fogadd el,hogy max 3-4 kiló """felesleg""" van rajtad,ami baromi nehezen megy le

2012. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
lányként írom, hogy nagyon jó segged van :D
2012. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!