Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek nincs olyan időszak,...

Nektek nincs olyan időszak, amikor fel akarjátok adni? Én már hányok az egésztől és nagyon elegem van! Hogy jussak túl a holtponton?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van már szinte mindenből. Folyamat kövérnek érzem magam és szeretnék már 60 kg alá menni. Tiszta narancsbőr vagyok és olyanok a sonkáim, mint egy telesz@rt zokni.


4 napja már nagyon boldog voltam, mert végre sikerült elérnem a 64 kg-ot, de most megint (nem tudom hogy ki.szott k.va életbe már megint) feljöttem 66,2-re.



Most már 2 hónapja ez megy szinte, hogy ingázik a súlyom én nem megy lejjebb. Már arra is gondoltam, hogy meghánytatom ezentúl magam és sz.rok bele akkor az egészségbe. Elegem van, legalább -ha még lassú is- de folyamatosan menne lefele, az már jó lenne. De nem.


Lefogyok és visszajön. Tudom hogy 10 kg-ról van most szó, hanem 2-ről, de már k.vára elegem van. Mindenkinek megy, de nekem meg nem.


Minden nap futni járok, zöldséget és azt a k.szott tojást meg csirkemellet eszem...


nassolni ha kívánom, akkor 1 joghurt (LIGHT 90 kcal), vagy egy müzli szelet (66 kcl).


Még azt se lehet mondani, hogy zúgba rétest zabálok!!!!!!!!!!!!!!!!4



ELEGEM VAN!!!! UTÁLOK MINDENT!!!!


Hogyan legyek túl ezen a holtponton??


Néha ti is visszahíztok vagy csak én vagyok ilyen sz@r?!


2012. jan. 26. 10:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Én elhiszem amit te mondasz, de neked legalább sikerül. Én meg szenvedek a dolgokkal. Én is méricskélem a dolgokat. Viszont mostanában meg nem tudom, hogy miért az emésztésem teljesen leállt, holott nem koplalok, sőt! Talán még többet is eszem. Mivel lehet felpörgetni az anyagcserét?


Kajálások után szinte fél óra elteltével is már azt érzem, hogy üres a gyomor. Szóval a gyomromból azonnal felszívódik, nem nyomja meg semmi a gyomromat, csak a vastagbelekben érzek valami lerakódást, mert ha megnyomom az alhasam, akkor fáj.


Arról már nem is beszélek, hogy nagy WC-zni nem tudok...ha meg jön valami, az meg kb. annyi, mint amennyit egy veréb tojik.

2012. jan. 26. 14:21
 12/23 anonim ***** válasza:

de akkor nem érted... fogyni nem sikerült, mert én is szenvedtem. viszont amikor nem akartam fogyni, akkor egyből ment - mert nem szenvedtem.

ezért mondtam, hogy nagyon fontos a hozzáállás, ha folyton azt ismételgeted, hogy nemfogmenni tehénmaradok, akkor úgy is lesz.

szóval kicsit tereld másra a figyelmet, adj magadnak mondjuk 2 hetet, amikor a kalórialimitet betartva azt eszel amit szeretnél és úgy érzed, hogy kis mennyiségben belefér a súlytartásba, és ebben a 2 hétben ne engedd 65-66 fölé a súlyodat. ahogy kiveszem, már jó ideje ezen az értéken stagnálsz, hát akkor tartsd úgy ezt az értéket, hogy azt eszed, ami jól esik. csak akkor egyél, ha éhes vagy, akkor viszont egyél.

2 hét után újult erővel tudsz majd belevágni a dologba, bár mérget veszek rá, hogy ha 1500 körül tartod a kalóriát, akkor 64 kiló lesz a vége :)

2012. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Pont ezt próbáltam. Most viszont visszafogom még jobban a dolgokat. Nem értem. Ha szénhidrátot eszem, akkor hízok. Ha csak szinte fehérjén vagyok, akkor meg rendesen megy a fogyás. Itt meg mindenki írja a zabpelyhet, rozskenyeret stb. Nos én ilyeneket nem szoktam enni. Akkor ment is. Aztán elkezdtem a szénhidrátot is bevonni. Azonnal feljött és éhes is lettem tőle inkább és még sorolhatnám.


Szóval nekem ez nem megy. Maradok a csak hús, tojás, túró némi zöldség kajálásnál. Nekem nem kellenek a tk. kenyerek, zabpelyhek meg efféle cuccok.

2012. jan. 26. 14:44
 14/23 A kérdező kommentje:

Nálam a normális szénhidrát az a zöldség (paradicsom, paprika, gomba- bár nem sok van ezekben) és a magvak (len, dió, szezám, napraforgó).


Nem szeretem a kenyereket, tk. kenyeret, zabpelyhet, ilyesmit. Ezektől csak kvára éhes leszek...!!

2012. jan. 26. 14:46
 15/23 anonim ***** válasza:
de akkor tudod a választ... ha nem szereted, akkor ne edd :) de kérlek akkor se ostorozd magad ilyen szavakkal, attól nem leszel jobban...
2012. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Ja, csak el se hiszed, már mennyire kiakaszt ez az egész. Pedig próbálok nem ezen agyalni. Csak nehéz, főleg ha azt látom, hogy mások röhögve ledobják a kilókat.


Ott pl a tesóm. Ő 168 cm magas és 73 kg volt. 2 hétig tartotta csak azt be, hogy (ÚR ISTEN!!!!) nem evett meg minden este 1 tábla csokit meg pizzát (mert eddig ezt tette) és azonnal lefogyott 3 kg-ot! 70 kg lett. Szóval napközben ugyanúgy ette a pékárut meg a csokikat, csak este nem folytatta és ő már ettől is fogyott!! Nem sportol semmit, ülőmunkát végez!!


Én meg sportolok, számolgatok és 1 kiló mínuszért is szenvednem kell...

2012. jan. 26. 14:52
 17/23 A kérdező kommentje:
Na, meg csomó helyen olvasom, hogy 2 hónap alatt 11 kg-okat ledobnak...
2012. jan. 26. 14:55
 18/23 anonim ***** válasza:
dehogynem értem, nekem fél évbe telt 7 kiló leadása... de le kell szni és menni tovább, ez az egy megoldás van.
2012. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy voltam.

Szenvedtem, szidtam magam... És nem ment a fogyás.

Aztán egyszer mondtam, hogy jó, ezt a hülyeséget hagyjuk már, összeszedem magam. Megmaradt a reggeli péksüti (!!!) - iroda környékén nem nagyon van más amúgy sem, ettem akár bolognai spagettit is, még csoki is belefért, persze nagyon mértékkel... Annyi, hogy mindenből kevesebb, odafigyelve. Ergo, amit egy másik válaszoló is írt: azt ettem, amit szeretek, de mértékkel. És lám: sikerült. Most "csak" az a dolgom, hogy tartsam.

De nekem is vagy 3 év szenvedés kellett, hogy aztán ez fél év alatt megtörténjen.

Tudod, mi a legfontosabb?? De ezt most tök komolyan mondom! A nyavalygás abbahagyása. Ez az első, és legfontosabb lépés. És ne mérd magad naponta.

2012. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Vagy ha méred magad naponta, akkor legalább rajzolj belőle grafikont! Nagyon durván ingadozik az ember súlya, nekem a grafikonomon tökre látszik, hogy mennyire, de végső soron egyre alacsonyabb értékek között ingadozik. Nekem is van olyan, hogy hirtelen ugyanannyi kiló vagyok, mint három hete, de a trendvonal nem csal, az szépen mutatja a csökkenést.


Amúgy leptinről hallottál már? Lehet kéne csinálnod egy hétvégét, amikor hülyére zabálod magad, mert mint írod már nincs anyagcseréd.


Amúgy most esik le, te magad is leírtad a választ! Könyörgöm, ha a beleid nem ürülnek, akkor nem meglepő, hogy nem csökken a súlyod!

2012. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!