Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek nincs olyan időszak,...

Nektek nincs olyan időszak, amikor fel akarjátok adni? Én már hányok az egésztől és nagyon elegem van! Hogy jussak túl a holtponton?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van már szinte mindenből. Folyamat kövérnek érzem magam és szeretnék már 60 kg alá menni. Tiszta narancsbőr vagyok és olyanok a sonkáim, mint egy telesz@rt zokni.


4 napja már nagyon boldog voltam, mert végre sikerült elérnem a 64 kg-ot, de most megint (nem tudom hogy ki.szott k.va életbe már megint) feljöttem 66,2-re.



Most már 2 hónapja ez megy szinte, hogy ingázik a súlyom én nem megy lejjebb. Már arra is gondoltam, hogy meghánytatom ezentúl magam és sz.rok bele akkor az egészségbe. Elegem van, legalább -ha még lassú is- de folyamatosan menne lefele, az már jó lenne. De nem.


Lefogyok és visszajön. Tudom hogy 10 kg-ról van most szó, hanem 2-ről, de már k.vára elegem van. Mindenkinek megy, de nekem meg nem.


Minden nap futni járok, zöldséget és azt a k.szott tojást meg csirkemellet eszem...


nassolni ha kívánom, akkor 1 joghurt (LIGHT 90 kcal), vagy egy müzli szelet (66 kcl).


Még azt se lehet mondani, hogy zúgba rétest zabálok!!!!!!!!!!!!!!!!4



ELEGEM VAN!!!! UTÁLOK MINDENT!!!!


Hogyan legyek túl ezen a holtponton??


Néha ti is visszahíztok vagy csak én vagyok ilyen sz@r?!


2012. jan. 26. 10:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

170 cm vagyok


[link]

2012. jan. 26. 10:50
 2/23 anonim ***** válasza:
wtf???????????????????????????te hülye vagy!!!!
2012. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, csak narancsbőrös.
2012. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Szerintem neked már nem fogyózni kéne, hanem (többet) sportolni. Kövér egyáltalán nem vagy, csak nem vagy eléggé feszes.
2012. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a képet már valamelyik nap is feltetted, akkor is mindenki megmondta, hogy NEM VAGY KÖVÉR. Minek ez a rinyálás itt, mikor semmi baj a kinézeteddel? Szerintem az itteni emberek 99%-a mindent megadna, ha így nézne ki, szóval vagy direkt hecceled őket, vagy tényleg baj van az agyaddal.

Bocsánat a kicsit hevesebb kirohanásomért, de ide azért jönnek az emberek, mert tényleg gondjuk van a kinézetükkel, és elég dühítő olyan lánykák nyavalygását olvasni, akik tök jól néznek ki. Ez egy pofon annak, akinek tényleg súlyproblémái vannak.


A narancsbőröd sem durva, semmiképp sem "tele*rt zokni", kicsit mozognod kéne, és ennyi.

Mellesleg 1,5-2 kiló ingadozás meg teljesen normális, ezer oka lehet, ide is írta már mindenki ezerszer (menzesz, nagyobb pohár víz, reggel-este...).

Nincs semmi baj az alakoddal, és szerintem csak azért teszed fel ide a képet, mert megerősítést akarsz... Így volt tegnap is (vagy valamelyik nap), akkor is mindenki mondta, hogy jól nézel ki.

2012. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__19..


Dehogy nem volt... Én itt nagyon ki voltam borulva a 69 kilóm miatt. De sok kitartás árán mára már 52-53 kg vagyok.


Ha tényleg megvan a kalóriadeficit,fogyni fogsz az tuti.

2012. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Jó neked. Egyszerűen nem értem. Mindenki 50 kg és csak én vagyok ilyen...jól esik, hogy ezt mondjátok, de nem tudom sajnos elhinni, hogy ez jó. Persze nem olyan vagyok, hogy paradicsommal azért megdobálnak az utcán, csak egyszerűen rosszul érzem magam emiatt.


Szeretnék már a női súlycsoportba tartozni és nem abba, mint egy férfi. Sok kérdést olvasok itt és szinte csak a két véglet van. Vagy valaki 100 kg és 160 cm magas vagy 180 cm és 60 kg. Sok velem egy magas lányról olvasok, aki 52 kg. El se tudom képzelni, hogy én mikor fogom ezt elérni végre, de el akarom, nem akarok ilyen lenni.


A párom is folyton célozgat, hogy vastagabb a combom mint az övé. No meg úgy érzem tényleg, hogy kövér vagyok. A hely ahova járok szórakozni, ott is szinte mindegyik csaj olyan, mint aki most lépett volna ki a cosmopolitanből. Full tökéletes alak, piszkafa vékonyak (hozzám képest), szép jah, arc...stb. Irigyelem őket.


Ha itt meg olvasok lányról aki velem egy súlyban van, az tuti hogy 177 - 180 cm magas...


szóval el vagyok keseredve nagyon.

2012. jan. 26. 13:49
 8/23 A kérdező kommentje:
"jah" helyett "haj"-at akartam írni.
2012. jan. 26. 13:50
 9/23 A kérdező kommentje:
(Ne lepődjetek meg, mindenkit felpontoztam. Köszi, hogy veszitek a fáradtságot és írtok ide.)
2012. jan. 26. 13:52
 10/23 anonim ***** válasza:

női súlycsoport??? te nem vagy normális. kérdező, ne haragudj, millió kérdésedet olvastam, és egyre inkább felhúzom magam rajtad.


fogd meg és dobd ki az ablakon a mérleget. de tényleg, beteges amit csinálsz! mindenki megmondta neked, hogy nem vagy kövér, de ennek ellenére ostorozod magad. mit gondolsz, hogy a csúnya szavaktól majd lefogysz??? kicsit gondolkozz már, a kövér és a van rajta pár kiló között van úgy 20-30 kilónyi különbség!

különben is, mi ez a hozzáállás, hogy málhás tehénnek hívod magad? megmondom, amíg így állsz hozzá, addig 65 is maradsz... nem hiszed el, de a pozitív hozzáállás nagyon sokat számít.

másrészt vedd figyelembe, hogy az ide írogató 55 kilós lányok 14-16 évesek. Te meg ha jól emlékszem 27 vagy, szóval jó tízessel több náluk, tök más az anyagcseréd, a hormonháztartásod. Nyugodj meg szépen, 10 év múlva ők se fogják olyan könnyen megtartani azt az 55 kilót, ugyanis 22-23 környékén sajnos változatlan életvitel mellett is simán felcsúszik 5-10 kiló.

te észbe kaptál, és megakadályoztad a hízási folyamatot, légy már büszke magadra!!!

azért írom, mert egy időben én is ostoroztam magam, egész álló nap a tükör előtt keseregtem és tehénbálnának meg tonna-donnának hívtam magam 175/70-nel. azért álljon már meg a menet!


ja, mondok valamit. baromi pontos étrendet tartottam rohadtsok mozgással, és 70-en stagnáltam 2 hónapig. aztán azt mondtam, hogy elegem van, nem bírom. súlyt tartani úgy is tudok, hogy nem fűrészport eszem, meg csirkét minden nap. úgyhogy egy ideje azt eszek, amit megkívánok. fogom, rádobom a mérlegre, és számolok. volt benne müzli, tortilla lap, sajtos bagett. 1500 kalória, 120g fehérje, 40g zsír, 160g szénhidrát.


és láss csodát. 2 hét alatt lementem 67,2 kg-ra, csak azért, mert odafigyeltem a kalóriára, de azt ettem, amit szerettem. végre nem egy görcsös szarakodás az étkezés, hanem olyan mint régen volt: a mindennapom egy része, de nem ezen jár az agyam reggeltől estig. ennyi kellett, egy kis tehermentesítés. pedig esküszöm nem volt szándékomban fogyni, de mégis sikerült.

és lehet, hogy holnap 68,5-öt fog mutatni a mérleg, de ki nem tojja le őszintén? minden logika nélkül ingadozik 1-2 kilót egyik reggelről a másikra, nem kell vele foglalkozni. ha 2 hét múlva is 68 leszek, na akkor tudom, hogy vissza kell fognom.


legalább mondd, hogy 3 szót felfogtál abból, amiről én itt szövegelek, de tudom, hogy úgyis elengeded a füled mellett...

2012. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!