Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a diéta végére értem,...

Ha a diéta végére értem, hogyan továb?

Figyelt kérdés
Sportolok, és a diétám végére értem (elértem a kitűzött célomat), 1600-1700 kcalt ettem meg egy nap, férfi vagyok, 22 éves és most lettem szálkás testalkatú. Napi átlag 20% zsírt, 45% szénhidrátot és 35% fehérjét vittem be. Ezután miket ehetek, mennyit, stb? Kenyér, meg ilyenek mehetnek majd?
2012. jan. 25. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, mehet a pörköltszaftos fehér kenyér kólával, soha többé nem hízol el és boldogan élsz amíg meg nem halsz.


Nyilván némileg emelheted a kajádat, hogy szinten tartsd, amit elértél. Ha többet és szarabb kajákat eszel, akkor szépen újra fedett leszel. Ennyi. Ilyen nincs hogy vége a diétának! Csak egy adott időpontban lévő test létezik, ami az eddigi kajálásod eredménye.

2012. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sz.tem ezt folytasd tovább.
2012. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, de a kalkulátor szerint 2200 kcalt kellene megennem egy nap, szal mit egyek pluszba, vagy melyikből egyek többet.
2012. jan. 25. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt enném amit jobban szeretek. De ha elmész a körzetihez vagy egy dietetikushoz meg fogja tudni mondani.
2012. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!