Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van a sikerhez...

Mennyi esélyem van a sikerhez candida diéta mellett?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem el,betartok minden feltételt,kivéve a sok folyadék ivást.sajnos az nem megy.eddig 1 kg-ot fogytam,próbálkoztam már más diétával (fehérje,és egyéb saját összeállított diétát).eddig ez bizonyult a leghatékonyabbnak és szeretnék nem csalódni.Ha valaki megosztana velem pár tanácsot,aki már végig csinálta ezt,annak nagyon megköszönném
2012. jan. 24. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem teljesen. Fogyni akarsz candida diétával? Nekem azért kellett, mert minden bajom volt, és egészségtelenül éltem. Nos, egyértelmű, hogy fogyni fogsz, mivel a cukor táplálja a candidát, és a cukrot kell csökkenteni. Tehát a a szénhidrátok kilőve, mivel minden szénhidrát glükózzá alakul a szervezetben. Nem nagy ördöngősség egyébként, ha alig eszel szénhidrátot, akkor fogysz.
2012. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!