Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene még fogynom?...

Mennyit kellene még fogynom? (kép)

Figyelt kérdés

Egy elég nehéz időszakon vagyok túl, ami alatt nagyon sok kilót felszedtem. Másfél éve 84 kg-ot mutatott a mérleg, amikor végre rádöbbentem, hogy ez így nem mehet tovább. Azóta 18 kg-ot adtam le, most 66 kg vagyok, 168 cm magas. Viszont nem tudom eldönteni, hogy hol kellene ennek a fúgyúkúrásdinak megálljt parancsolni. Tudom, hogy a lényeg, hogy jól érezzem magam a testemben, és erre törekszem is. Ezért még szeretnék pár kilótól megszabadulni, viszont a környezetem azt mondja ne fogyjak tovább. Ezért kíváncsi vagyok rá, hogy ti mit gondoltok. Én olyna minusz 5 kilóra gondoltam. Az nagyjából elég lenne?


[link]


2012. jan. 11. 12:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindegyik válaszolónak.


Próbálok válaszolni a kommentekre, remélem kivehető lesz, hogy kinek szól.


A mozgásformát már megtaláltam, amit szeretek, sosem tudtam videóra tornászni, de azért köszönöm a segítséget. :) Lehet azért kipróbálom majd.



Általában kevesebbnek néznek, de igazából nem is a kiló az ami mérvadó, hanem látom magamon, hogy még van ott jócskán felesleg, de azért köszönöm a kedvességed :)



Köszönöm kedves utolsó válaszoló! :) Igazából jól látod a dolgot a hasammal vannak a legnagyobb problémáim. Szerencsés alkatom van, hisz mellben is elég erős vagyok, így annyira nem feltűnő a hasam ruhában, de engem zavar egy kicsit :) És abban is igazad van, hogy jobban kellene becsülnöm magam, hisz a félelmeim ellenére 18 kg minusz után semmi panaszra nincs okom, mert ahhoz képest, hogy ennyit fogytam a bőröm szerencsére nem nyúlt meg nagyon.

Megtaláltam azt a sportot, amit szeretek, a futás az, utána egy kis torna, kétnaponta nekem elég is úgy érzem. És nem muszájból csinálom, csak mert jól esik. De ide is el kellett jutni :)

2012. jan. 11. 18:21
 12/14 anonim ***** válasza:
3-4 kg max.
2012. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nagyon szép az alakod, nem értem miért akarsz fogyni még... inkább azon dolgozz, hogy meg is tartsd! semmi szükséged fogyásra.
2012. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látszik, megoszlanak a vélemények itt is..azt hiszem megyek a saját fejem után ,leadom még azt a pár kilót, ha sikerül.:)
2012. jan. 12. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!