Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-t kell még fogynom?

Hány kg-t kell még fogynom?

Figyelt kérdés

ilyen voltam (egy hónappal ezelőtt) :

[link]


ilyen vagyok most. :

[link]


és ilyen szeretnék lenni :

[link]


hány kg-t kell ahhoz fogynom hogy így nézzek ki?

153cm vagyok 75-76 kg

12/L


2011. dec. 31. 03:09
 1/7 A kérdező kommentje:
20-30?
2011. dec. 31. 03:10
 2/7 anonim ***** válasza:
egy 20ast legalább. utána viszont csak akkor lesz ilyen (hasonló) alakod, ha elkezdesz vmi alakformáló tornát, pl. Rubint Rékát. mert a 3. képen lévő lány nem csak vékony, hanem picit izmos is.
2011. dec. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 3. képen hol láttok izmot? Mert én csak egy 8-9 éves kislányt látok fej nélkül.
2011. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek más az alakja! Lehet, hogy neked pont ugyanolyan sosem lesz!:( De lehet, hogy jobb!:)

Tornázz, diétázz!:) És siker!

Ne mások teste legyen a cél, hanem az, hogy magaddal meg legyél TE elégedve! Ha úgy látod, hogy -10kg és jól érzed magad akkor ennyi!:)

Legyél ügyes és kitartást!!!!:)

2011. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20 kilót minimum. Hajrá!
2011. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Ba.sszameg aki 76kg és ehhez 153cm az minek vesz fel ilyen feszülős jeggins-et ? Ez vizuális környezetszennyezés!!!
2011. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért örülhetsz, hogy ilyen formában van rajtad a felesleg, és mondjuk nem a derekad, hasad körül.

De el kell, hogy keserítselek, soha nem lesz ilyen alakod, mint a képen akit linkeltél. Neki nem igazán van csípője, vékony, fiús alakja van.

[link] Ilyesmire tudnál lefogyni, és kb 50-55 kg körül.


De nagyon nem akarok bele menni, mert ki tudja, hogyan alakul az alakod, magasságod, mivel még csak 12 éves vagy...

2012. jan. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!