Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell még fogynom?...

Mennyit kell még fogynom? Szerinted most hány kiló vagyok? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

A válaszaitokat előre is köszönöm!:)


2011. dec. 29. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
viszonyítási pontok nélkül (amiből következtethetnénk a méreteidre) még egy rendőrségi szakértő is pontatlanul tudná megbecsülni a testtömeged.
2011. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

mivel majdnem télikabátban vagy, nem lehet objektíven megmondani. így vékonynak tűnsz, de simán lehet, hogy fürdőruhában látszana, hogy vékony vagy, de nincs alakod, azaz van rajtad csont, bőr és zsír.

szóval ha rendes véleményt szeretnél, akkor tegyél fel egy fürdőruhás fej nélküli képet, mert ez a ruha rejthet egy fitness modellt, egy végső stádiumban lévő anorexiást, meg egy 2-3 kg felesleggel rendelkező lányt is (ha mondjuk a feneked nagy, az pont nem látszik...)

2011. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kb. 55-60 lehetsz. Max. 2-3 kg-t kell még fogynod, de én nem fogynék már a helyedbe.:)
2011. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerintem meg sovány vagy,combod alig van.
2011. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
előző: a csaj simán lehet alma alkat, és mivel lenge felső van rajta, nem lehet tudni, hogy mi a helyzet... erre is írtam, h kb. akárki lehet a ruha alatt.
2011. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmi alakod nincs, combod nuku, ropilábak... a felsőtestedről meg abszolút lövésünk sincs. :S
2011. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
nem kell fogynod! SOVÁNY VAGY!!!!
2011. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
100-120kg persze ez csak vicc de az tuti hogy nagyon zsíros vagy.
2011. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy fogytál le? Mert amúgy, igen, vékony vagy, ha van is rajtad felesleg, egyáltalán nem sok. Mennyi ideje fogyókúrázol?
2011. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Lehet, hogy majd még fölteszek egy olyan képet, ahol jobban látszik a felsőtestem, de igazából azzal semmi bajom.A problémás rész szerintem a combom.


Kedves utolsó!

Körülbelül 4 hónapja diétázom. Ez alatt annyit értek, hogy átlagosan 1200-1300 kcal-t fogyasztok és próbálok majdnem minden nap mozogni. Meg persze próbálok egészséges dolgokat enni, vagyis, amiket itt javasolnak azok, akik kicsit jobban értenek ehhez a témához. Elhagytam a tésztát, krumplit, rizst, cukrot, lisztet és minden édességet. Eddig 16 kg-ot fogytam. Még szeretnék 4-et, aztán megpróbálok súlyt tartani :)

2011. dec. 29. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!